طراح صدای Uncharted 3 و TLOU به طور رسمی به استودیوی ناتی داگ پیوست

۲۳ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۵۴
طراح صدای Uncharted 3 و TLOU به طور رسمی به استودیوی Naughty Dog پیوست

به تازگی خبر ملحق شدن آقای Robert Kreke به استودیوی ناتی داگ برای همکاری در پروژه Uncharted 4 منتشر شده است. برای جزییات خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

شرکت Sony همواره دارای طراحان و کارمندان برجسته و ماهری در بخش های بازیسازی خود بوده است که از هنر آنها نهایت استفاده را در عناوین خود مخصوصا بازی های انحصاری برده است که نتایج بسیار مطلوبی را برای این شرکت به همراه داشته است.

یکی از این هنرمندان آقای Robert Krekel میباشد کسی که سابقه کار در پروژه های بزرگی همانند:  The Last of Us ، Uncharted 3 ،Starhawk ،Twisted Metal و عناوین کوچکتری مانند Fat Princess: Piece of Cake را در کارنامه خود دارد.

به زودی آقای Krekel به عنوان طراح اصلی بخش صدای عنوان Uncharted 4: A Thief’s End به استودیوی ناتی داگ ملحق میشود، او در یکی از صفحات اجتماعی خود در این باره اینگونه عنوان کرد:” من بسیار خوشحالم که به زودی به استودیوی Naughty Dog و شرکت Sony میپیوندم و از سمتی که به من داده شده است بسیار خرسندم.”

البته این فرصت برای او نباید چندان هم طلایی باشد زیرا او پیش از این به مدت ۴ سال با استودیوی ناتی داگ همکاری کرده بود اما او حالا به عنوان یکی از عضوهای ارشد پروژه Uncharted 4 در این استودیو مشغول به کار است و مطمئنن تمام تمرکز خود را برای اجرای بهترین عملکرد خود در این بازی میگذارد، او در این باره این چنین میگوید:” این اتفاق برای من به عنوان یک شانس شگفت انگیز در طول حرفه کاریم محسوب نمیشود زیرا من پیش از این به مدت ۴ سال با این استودیو همکاری داشته ام.”

آقای Krekel طراح بسیار با تجربه ای است و مطمئنن در بازی Uncharted 4: A Thief’s End تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید