اولین دریافت کنندگان بازی Bloodborne از تجارب خود می گویند | عنوانی هیجان انگیز در راه است

PlayStation 4 ، اخبار بازی ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۴۰

درست همانند بازی The Order: 1886، عده ای از بازیکنان خوش شانس موفق شده اند که جدیدترین عنوان انحصاری کنسول PlayStation 4، یعنی Bloodborne را زودتر از تاریخ عرضه رسمی تهیه کنند. حال آنها شروع به انتشار اطلاعاتی از این عنوان کرده و تجربه خود را در اختیار بقیه مردم قرار داده اند. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا ببینیم این افراد چه حرف هایی در رابطه با Bloodborne دارند.

قبل از خواندن این اطلاعات بگذارید بگوییم که این مطلب دارای مطالب لو دهنده از داستان نیست اما در رابطه با گیم پلی صحبت هایی شده است که شاید شما بخواهید خودتان آنها را کشف کنید.

  • به پایان رساندن بازی برای یک بار، حدود 45 ساعت طول کشید (در نظر داشته باشید که این آمار فقط برای یک نفر است. تجربه هر کس از عناوین Souls و امثال آن همیشه متفاوت است). صحبت های سازندگان در رابطه با طول گیم پلی ظاهرا درست بوده است.
  • بازیکن نامبرده با یک بار تمام کردن این عنوان، موفق به آزاد سازی 14 اسلحه ترکیبی شده و 12 سلاح دیگر را نیز بدست آورده است. این فرد تمامی اسلحه ها را دریافت نکرده چرا که تروفی آن ثبت نشده.
  • بازیکن موفق به کشف 19 ست زره شده است که در میان آنها، زره های سبک نیز به چشم می خورد. او همچنین زره هایی را نیز پیدا کرده که با ست های متخلف جور نیستند.
  • اسلحه ها تا 10 سطح ارتقا داده می شوند. بازیکنان برای اینکار می توانند به کارگاه موجود در کنار کمپ، در مناطق Hunter’s Dream مراجعه کنند.
  • هر اسلحه کاملا منحصر به فرد جلوه می کند و تفاوت در آنها حس می شود.
  • برخی زره ها در رابطه با خطرات خاصی مقاومت می کنند مثلا White Church برای مقابله با مسموم شدن مناسبت است در حالی که Ashen در برابر انجماد از خود مقاومت نشان می دهد.
  • هر اسلحه ارتقاء یافته، می تواند سه عدد Blood Gem را درون خود نگاه دارد که به روش های مختلف، قدرت اسلحه را افزایش می دهد. جواهرات نوع Cursed بسیار قدرتمند هستند اما استفاده از آنها، معایبی را در جهات دیگر به همراه خواهد داشت.
  • هیچ گونه چرخه روز و شب پویایی وجود ندارد و زمان بازی، بسته به داستان تغییر می کند.
  • بازیکنی که این عنوان را به پایان رسانده معتقد است که هنوز اعماق آن را کشف نکرده است.

توضیحات تکمیلی فردی که Bloodborne را تجربه کرده:

برخی از مردم نگران بودن که افت گرافیکی رخ داده است. من هم آلفا را تجربه کردم و هم نسخه کامل و بایستی بگویم که اصلا چنین چیزی صحت ندارد. زمانی که من آلفا را تجربه می کردم، بافت های لباس ها و محیط از کمبودهایی رنج می بردند اما الان من از تماشای این بافت ها لذت می برم. این بازی بسیار زیباست و موسیقی عالی هم دارد.

در رابطه با نرخ فریم هم من تا کنون 30 فریم ثابت داشته ام.

بازی Bloodborne که در سبک اکشن نقش آفرینی است، در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۱۵ (مصادف با ۵ فروردین) به صورت انحصاری برای PS4 منتشر می شود.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 9٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید