Techland: عنوان Dying Light بیش از 3 میلیون کاربر دارد!

۲۳ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۱:۲۱

بی شک عنوان Dying Light یکی از بهترین های سبک خودش است. ترس، دلهره، تلاش برای بقا و… تنها بخشی از هیجان هایی که به هنگام تجربه ی بازی، بازی به شما وارد می کند. بازی پس از انتشار هم برای چندین هفته صدر جدول UK Chart را در اختیار داشت و بنابراین در کل بازی موفقی محسوب می شود. هم اکنون استودیوی سازنده ی بازی – Techland – اعلام کرده است که بازیِ Dying Light در حدود 3 میلیون کاربر دارد و به خاطر این موضوع از کاربران نهایت تشکر و قدردانی را دارد. در ادامه با اطلاعات بیشتر با ما همراه شوید.

همانطور که اشاره شد، کاربران بازی Dying Light را مورد لطف خود قرار داده اند و نشان داده اند که به بازی علاقه دارند. چراکه استودیو Techland طی آمار جدیدی اعلام کرده است که عنوان جدید سبک ترس و بقای این استودیو یعنی Dying Light بیش از 3 میلیون کاربر دارد. این استودیو در صفحه ی توییتر خود اینگونه نوشت:

“بازی جدید ما یعنی Dying Light، در سراسر دنیا حدود 3 میلیون و 200 هزار نفر کاربر دارد و این برای ما خوشحال کننده است. از کاربران متشکریم.”

و در ادامه این تصویر هم در صفحه ی توییتر این استودیو منتشر شد:

 

در Dying Light شما نقش یک بازمانده را در شهری هولناک ایفا خواهید کرد که مملو از زامبی می باشد. ماموریت همیشه از صبح آغاز خواهد شد و شما باید تا قبل از شب به پناهگاه خود بازگردید. اگر موفق به این کار نشوید، با بدترین کابوستان ملاقات خواهید کرد. در طول بازی با چالش های مختلفی مواجه خواهید شد و …

عنوان Dying Light برای کنسول های نسل هشتمی و رایانه های شخصی عرضه گشته است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید