هواداران TimeSplitters برای حمایت از قسمت بعد گروه حمایتی تشکیل دادند

۲۹ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۸:۰۱

امروز خبر رسید تعداد زیادی از هواداران فرانچایز  TimeSplitters با تشکیل گروهی اعتراضی در فیس بوک شرکت کراینک را که از سال 2009 استودیو FreeRadical سازنده ی این فرانچایز را در اختیار گرفته ،خطاب قرار دادند و گفتند تعداد 100هزار نفر هوادار این بازی را در این صفحه جمع میکنند و حمایتشان را نسبت به ساخت قسمت چهارم  TimeSplitters اعلام خواهند کرد.

پس از ساخت این صفحه در فیس بوک به سرعت بیش از 4000هزار نفر اعلام آمادگی کردند و هر لحظه برتعداد این افراد افزوده میشود طوری که توجه رسانه های مختلف و از همه مهمتر،آقای Cevat Yerli،مدیر عامل و موسس شرکت کرایتک را جلب کرد و وی نیز جواب این گروه هواداران بازی را داد.وی قبلا هم اعلام کرده بود اگر هواداران این بازی خواهان ساخت ادامه ای برای TimeSplitters باشند حتما از آنها پیروی خواهند کرد.ایشان در صفحه توویتر خود در جواب عده ی بیشماری از طرفداران این سری اظهار داشت :

تعداد هواداران این بازی چقدر میتونه باشه؟میخوام بدونم…

آقای Graeme Norgate از مسئولین استودیو Free Radical نیز در جواب این گروه اعتراضی اعلام کرد در صورت رسیدن تعداد این افراد به 100هزار نفر،اطلاعات مهمی از این بازی را در اختیار رسانه ها قرار خواهد داد.
به راستی تعداد هواداران این بازی چقدر است ؟ آیا دوست دارید TimeSplitters 4 را با موتور CryEngine 3 ببینید ؟؟برای پیدا کردن این صفحه ی اعتراضی در فیس بوک نام Timesplitters4PLZ را جستجو کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید