بفتا 2015: The Last of Us درخشید، Destiny بهترین بازی سال شد

۲۲ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۴

دیشب مراسم باشکوه BAFTA 2015 برگزار شد و جوایز به برندگان اهدا شد. در این بین خانم Ashley Johnson ، بازیگر نقش Ellie در بازی The Last of Us ، توانست خوش بدرخشد و نام The Last of Us را زنده نگه دارد. البته نمی توان موفقیت عنوان Destiny را در این بین نادیده گرفت! با ادامه خبر و اطلاعات بیشتر، در ادامه با ما همراه شوید.همانطور که اشاره شد، خانم Ashley Johnson، برای دومین سال پیاپی موفق شد این لقب را به خود اختصاص دهد. او که سال قبل به خاطر بازی در نسخه ی اصلی The Last of Us این مقام را از آن خود کرده بود، امسال هم به دلیل بازی در DLC این بازی به نام Left Behind این مقام را بار دیگر به خود اختصاص داد.

خانم Ashley Johnson پس از دریافت جایزه به روی سِن آمد و از استودیو Naughty Dog به خاطر این فرصت، تشکر کرد. او هم چنین ادعا داشت که بازی کردن در نقش Ellie برایش افتخار محسوب می شود. او در این مورد توضیح داد:

به خودم افتخار می کنم که در نقش Ellie بازی کردم! از Naughty Dog به خاطر اینکه این فرصت را به من داد تشکر ویژه ای دارم. به خود افتخار می کنم چون موفق شده ام در نقش شخصیت مونثی بازی کنم که توجه مخاطبان را به مسائل جنسی و … جلب نکرد. همه ی شما دیدید که او (Ellie) چگونه در برابر مشکلاتی که برایش پیش می آمد ایستادگی می کرد.

او در ادامه ضمن ادای احترام به Leonard Nimoy این گونه به حرف خود پایان داد:

این جایزه برای پسران و دختران عجول است! برای همه ی شما آرزوی موفقیت دارم.

البته در این بین عنوان شوتر – آنلاین Destiny موفق شد لقب بهترین بازی سال را از آن خود کند. در بین نامزد های دریافت جایزه، نام بازی هایی هم چون Monument Valley، Mario Kart 8، Middle-earth: Shadow of Mordor، Dragon Age: Inquisition و Alien: Isolation به چشم می خورد اما در بین همه ی آن ها Destiny موفق شد بر جایگاه اول بنشیند.

در این بین جایزه ی بهترین صداگذاری از آن بازی Alien: Isolation شد و همچنین بهترین طراحی هنری به بازی Lumino City رسید. البته بهترین موسیقی به عنوان Far Cry 4 ، ساخت شرکت Ubisoft ، رسید.

در ادامه می توانید لیست برندگان مراسم بفتا 2015 را ببینید:

  • برترین بازی سال 2015: Destiny
  • برترین طراحی هنری: Lumino City
  • برترین صداگذاری: Alien: Isolation
  • برترین بازی Multiplayer( چند نفره): Hearthstone: Heroes of Warcraft
  • بهترین موسیقی: Far Cry 4
  • موفق ترین بازی جدید: Valiant Hearts
  • بهترین اجرا: Ashley Johnso در بازی The Last of Us
  • برترین بازی ورزشی: OlliOlli
  • برترین بازی در بخش داستانی: The Last of Us: Left Behind
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید