سینمای فردا را بازی ساز ها می سازند

۲۹ خرداد ۱۳۹۱ - ۲۰:۰۷

امروزه با پیشرفت تکنولوزی در همه ی ابعاد زندگی شاهد حرکت و کار های بزرگی در صنعت خواهیم بود از جمله صنعت های که تکنولوزی را بشدت در کار های خود استفاده میکند صنعت سینما است.

سینما برای ایجاد فیلم های اکشن وتخیلی از فناوری های جدید استفاده می کندو کار های بسیار زیبا و تاثیر گذاری را در پرده های سینما به نمایش می گذارد حال ارام ارام باید منتظر تغیری در دنیای سینما باشیم.

کرایتیک وارد می شود

دیگر فکر کنم همه ی ما شرکت کرایتیک کمپانی بزرگ بازی سازی را می شناسیم کمپانی قوی و پر ادعای که در سال های اخیر حرکت های مهمی در صنعت بازی انجام داده است .دیگر اخباری که از این شرکت در چند ماه اخیر منتشر شده است وارد شدن این شرکت به حوزه سینما است بله درست شنیده اید سینما.

در خبر های زیادی وشاید در فیلم های مختلفی از کیفیت و قدرت کرای انجین مو تور بازی سازی این شرکت مطلع هستید .این شرکت با استفاده از مو تور کرای انجین3 می خواهد سهم خود را از بازار تجارت بازی فراتر گذاشته ودر صنعت سینما هم می خواهد سر مایه گذاری کند.

  حال باید ببینیم که ویژگی های این موتور چگونه است که این کمپانی می خواهد فیلمی با این موتور بازی سازی بسازد.

اولین موردی که می توان اشاره کرد وجود فضایsend boxاست که می توان محیط های بزرگ با قابلیت های مختلف طراحی کرد .

دیگر ویژگی این که شما می توانید با کرای انجین تولید کنید محیط های زیبا از جنگل .رودخانه و محیط های زندگی و عناصر واقعی موجود در اطراف تان هست را به خوبی با این موتور بسازیدو نهایت زیبایی را از این موتور بگیرید.دیگر نکته این که شما دیگر به نرم افزار ها مختلفی احتیاج ندارید و بیشترین نرم افزار های ممکن را در این موتور بازی سازی می توانید مشاهده کنید از نرم افزار صدا گرفته تا تدوین ومنتاز ومیکس .

می توان فیلم های تهیه شده از این موتور را مساوی و یا بالاتر دانست با تریلر های سینمایی assassins creedکه فکر کنم حالا تصویر بهتری از فیلمی که با این موتور ساخته می شود در ذهن خو پیدا کرده اید.

باید دید در اینده های طولانی و یا نزدیک می توان انسان را هم از صنعت سینما حذف کر وبه جای ان انسان های مجاز را جایگزین کرد نظر شما چیست.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید