تیم شیفر آماده ی ساخت Psychonauts 2 است

۲۳ آبان ۱۳۸۹ - ۱۵:۵۲

تیم شیفر کسی است که ما خیلی با او بازی های ساخته شده توسط او خاطره داریم. تک تک بازی هایی که به دست او ساخته شده اند در دل خود پیامی دارند و مهم ترین چیزی که در آن ها دیده می شود این است که هر کسی با هر سن و نژادی می تواند آن را بازی کند و در عین حال لذت ببرد.

Grim Fandango با آن تصویر کمیکی که از دنیای پس از مرگ نشان داد ؛ Full throttle با آن شوخی های احمقانه و خنده دارش و Brutal Legend با به تصویر کشیدن دنیای افسانه ای موسیقی متال , تنها بخشی را شاهکار های تیم شیفر هستند.

از تمام این بازی های که بگذریم , تیم شیفر سازنده ی بازی کمیک و جذاب دیگر به نام Psychonauts هم هست که البته در زمان خودش مورد کم لطفی بازی کننده ها و منتقدان قرار گرفت و عده ای آن را لکه ای ننگین در کارنامه ی تیم شیفر می دانند.

حالا با گذشت نزدیک به 5 سال از عرضه ی بازی , شیفر در مصاحبه ای با CVG گفت که : ” بازی های زیادی ساخته ام و عاشق همه ی آن ها هستم؛ اما Psychonauts پیش من از ارزشی جداگانه بر خوردار است. من در ساخت این بازی روح و جان خودم را گذاشتم , اما همه به آن بی میلی نشان دادند و عده ای برای این بازی به من توهین کردند!”

وی ادامه داد : ” فکر می کنم حالا بهترین زمان برای ساخت و عرضه ی قسمت دوم این بازی است. من بسیار به ساخت قسمت دوم و برگشت به دنیای موجودات دوست داشتنی خودم مشتاق هستم. اما ساخت این پروژه پول زیادی می خواهد و مشخص است که نمی توانم پول آن را خودم بپردازم. تنها چاره این است که منتظر یک سرمایه گذار و ناشر بمانم!”

نمی دانیم که تیم شیفر می خواست در این مصاحبه به دنبال یک سرمایه گذار برای کار خودش بگردد یا با صحبت هایی که کرد می خواست بگوید که قسمت دوم این سری ساخته خواهد شد یا در حال ساخت است؟!

به هر حال تیم شیفر با احساسات و قلبش بازی می سازد و همه ی کار های او قابل احترام بوده و است و خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید