عنوان انحصاری D4 ممکن است برای پلتفرم PC منتشر شود

PC ، Xbox One X/S ، اخبار بازی ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۲
عنوان انحصاری D4 ممکن است برای پلتفرم PC منتشر شود

به تازگی شایعاتی مبنی بر عرضه عنوان انحصاری D4 برای پلتفرم PC به گوش میرسد که صحت داشتن آن هنوز مشخص نیست. برای جزییات خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

خیلی شوکه نشوید با شنیدن این خبر ! اما به تازگی شایعاتی مبنی بر انتشار عنوان انحصاری Xbox بازی D4: Dark Dreams Don’t Die یرای پلتفرم PC شنیده میشود، این خبر بسیار حائز اهمیت است زیرا بازی D4 ساخته ی آقای Hidetaka Suehiro میباشد که ساخت بازی Deadly Premonition را نیز در کارنامه دارد، به عقیده ی بسیاری از گیمرها در مورد این عنوان، D4 یکی از بهترین بازی های تاریخ میباشد هرچند که بسیاری از افراد شاید دقیقا نظر عکس را داشته باشند و D4 را جزو بدترین بازی های تاریخ بدانند !

منبع این خبر بر اساس صحبت هایی بود که آقای Suehiro در صفحه توییتر خود نوشته بود که نشان از عرضه این بازی ماجرایی برای پلتفرم PC میداد. در خبر دیگری نیز از مدیر استودیوی Necrosoft Games عنوان شده بود :”هیچ تضمینی وجود ندارد که بازی به طور قطع در آینده برای پلتفرم PC ارایه شود اما به نظرم اجرای خوبی بر روی این پلتفرم خواهد داشت.” این خبر هر چند چیزی را به طور واضح مشخص نکرد اما نشان میداد که مدیر استودیو چندان بی میل نسبت به این موضوع نمیباشد. جالب است بدانید این خبر همراه تصویر زیر در صفحه توییتر منتشر شده است !

بسیاری از افراد بر این باورند که برای یک استودیو بازیسازی کاره چندان عاقلانه ای نیست که سرمایه و وقت خود را برای پورت کردن یک بازی برای پلتفرم های دیگر که هیچ وقت قرار نبود صورت بگیرد هدر بدهد. دوباره تاکید میکنم که این خبر، خبر رسمی نمیباشد پس بهتر است که با قاطعیت درباره صحت آن صحبت نکنیم.

عنوان D4 در ماه سپتامبر برای کنسول Xbox One منتشر شد و از آن زمان تا به حال هنوز هیچ اخباری از ادامه ساخت دنباله بازی یا تاریخ عرضه قسمت جدید بازی صورت نگرفته است.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید