اولین ویدئو از ساخته جدید Cliff Bleszinski

آقای Cliff Bleszinski که به عنوان خالق سری بازی Gears of War شناخته می شوند، فعلا در استدیو جدید خود یعنی Boss Key Productions، مشغول کار بر روی یک بازی رایگان چند نفره تحت عنوان Project BlueStreak (نام موقت پروژه) هستند که از گیم پلی تیراندازی اول شخص بهره می برد. سازندگان این عنوان به تازگی یک تیزر تریلر را منتشر کرده اند که اولین نگاه به این بازی جدید قلمداد می شود. با ما همراه باشید.

ویدئو زیر در اصل برای حضار نمایشگاه PAX East panel پخش شده بود و به تازگی برای عموم کاربران در دسترس قرار گرفته است. صحنه هایی که در این ویدئو شاهد هستید، مربوط به یکی از نقشه های بخش چندنفره می باشد. هر چند در این نمایش هیچ گونه گیم پلی به چشم نمی خورد، اما می توانید نگاهی به سبک طراحی بازی و نقشه ها در کنار کیفیت کار با موتور  Unreal Engine 4 داشته باشید. طراحی این نقشه جالب، نمایی از ساختمان های سنتی کشور چین را در آینده ای دور نشان می دهد که در آن زمان تکنولوژی پیشرفت بسیاری کرده اما هنوز شاهد آثار باستانی همچون مجسمه های شیر و اژدها هستیم.

BlueStreak هنوز اسم نهایی ندارد و تنها پلتفرم معرفی شده نیز در حال حاضر PC می باشد. انتشار این بازی را شرکت Nexon بر عهده گرفته است اما فعلا تاریخ دقیقی برای عرضه آن اعلام نشده.

(این ویدئو همانطور که در نام آن هم درج شده است، متعلق به نسخه pre-Alpha می باشد)

[jwplayer mediaid=”210403″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

 

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید