تکذیب شد: عنوان Quantum Break با تاخیر مواجه نشده است!

۲۰ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۶

اگر اخبار را دنبال کرده باشید ، حتما می دانید که دیروز خبری مبنی بر به تاخیر افتادن بازی Quantum Break تا سال 2016 ، بر روی سایت قرار گرفت. هم اکنون آقای Aaron Greenberg اعلام داشته اند که همه ی این اخبار شایعه ای بیش نبوده اند و بازی با هیچ گونه تاخیری مواجه نشده است. با اطلاعات بیشتر ، در ادامه با ما همراه شوید.

دیروز فردی به نام Dae Jim ، که اذعان داشت مدیر بخش رسانه های اجتماعی کمپانی MicroSoft در کشور هلند است ، طی توییتی در صفحه ی خود در Twitter اعلام داشت که بازی Quantum Break تا سال 2016 تاخیر خورده است.

Remedy Entertainment تا قبل از این اعلام کرده بود که عنوان جدید سبک شوتر – سوم شخص این استودیو برای کنسول نسل هشتمی MicroSoft در فصل تعطیلات منتشر می شود. بنابراین این گونه شایعات منتشر شده ، امری طبیعی محسوب می شود.

بعد از انتشار آن شایعه ، امروز آقای Aaron Greenberg ، رئیس بخش بازاریابی کمپانی MicroSoft ، این شایعه را تکذیب کرده و هر گونه تاخیر را برای بازی رد کردند. ایشان هم چنین گفتند اصلا کسی با نام Dae Jim در این کمپانی وجود ندارد و او اصلا هویت خارجی ندارد! ایشان در این مورد ادعا داشت:

من از هیچ کسی همچین موضوعی را نشنیده ام. این فرد اصلا وجود خارجی ندارد و من هیچ گونه نام و نشانی از اون ندیده ام.

بنابر این با توجه به اطلاعات در دست ، شایعه ی منتشر شده هیچ گونه صحتی نداشته و نباید فعلا از تاخیر بازی نگران بود. چراکه بازی برای 2015 برنامه ریزی شده است.

عنوان Quantum Break در نمایشگاه E3 سال قبل ، با نمایش خود همه را خیره کرد و اکنون برای انتشار در سال جاری برنامه ریزی شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید