شایعه: عنوان Quantum Break تا 2016 تاخیر خورده است

اخبار بازی ۱۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۳:۴۱

به تازگی و با توجه به اطلاعات به دست رسیده ، شایعه شده است که عنوان Quantum Break به جای انتشار در سال جاری ، تا سال بعد تاخیر خورده است! آقای Dae Jim در این مورد توضیحاتی داده اند که می توانید در ادامه مشاهده کنید. با ما همراه شوید.

آقای Dae Jim – یکی از اعضای MicroSoft – طی پیامی ضمن ابراز تاسف، اعلام کرده اند که عنوان Quantum Break تا اوایل سال 2016 با تاخیر مواجه شده است. ایشان امروز در صفحه ی توییتر رسمی خود اعلام کردند که بازی تا سال 2016 تاخیر خورده است. ایشان پیام خود را این گونه اعلام نمودند:

” اخبار نا خوشایندی برای کاربران Xbox به دست رسیده است! در این مورد بسیار متاسفم و باید اعلام کنم که ” احتمال دارد ” عنوان Quantum Break تا اوایل سال 2016 میلادی تاخیر خورده باشد. “

البته لازم می دانیم که اعلام کنیم یکی از کاربران وب سایت NeoGAF به این توییت پی برده و آن را به اشتراک گذاشته است. یکی از مواردی که در تمامی نمایش های عمومی بازی Quantum Break وجود داشته است قدرت گرافیکی و جزئیات بالای این عنوان می باشد.

با توجه به سِمَت آقای Jim در کمپانی MicroSoft نمی توان این خبر را نادیده گرفت و البته تا زمان تایید رسمی این کمپانی ، این خبر صرفا شایعه است.

بازی  Quantum Break به زودی توسط استودیو Remedy عرضه خواهد شد.

اگر مایل هستید بیشتر با بازی آشنا شوید ، می توانید تحلیل اختصاصی گیمفا از نمایش عنوان Quantum Break در نمایشگاه Gamescom 2014 را ببینید.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید