استودیوی Creative Assembly در حال ساخت یک بازی AAA میباشد

۱۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۳:۵۵
استودیوی Creative Assembly در حال ساخت یک بازی AAA میباشد

به تازگی استودیوی Creative Assembly آگهی های کاری برای استخدام نیروی جدید داده است تا با جذب افراد ماهر بر روی یک عنوان درجه یک کار کند. برای جزییات خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

سازنده بازی های Total War و Alien: Isolation یعنی استودیوی بازیسازی Creative Assembly به نظر میرسد به دنبال استخدام افراد خلاق و کاربلد برای ساخت یک بازی با کیفیت و درجه یک میباشد (AAA).

با توجه به آگهی های استخدامی که در این اواخر از این استودیو منتشر شده میتوان احتمال صحت داشتن این قضیه را بیشتر کرد و به نظر میرسد بازی مورد نظر آنها دارای بخش چند نفره نیز خواهد بود، در اولین آگهی منتشر شده ذکر شده است که استودیوی Creative Assembly به دنبال یک برنامه نویس ماهر جهت کار بر روی بخش چند نفره بازی میباشد و باید افراد متقاضی سابقه ی کار به صورت حرفه ای بر روی کنسول های PS4 و Xbox one و پلتفرم PC را داشته باشند. این آگهی به این صورت نوشته شده است :” ما در حال ساخت یک بازی درجه یک هستیم و افراد متقاضی پس از پذیرش به تیم سازنده استودیو ملحق شده و ما را در ساخت این بازی همراهی میکنند.”

استودیوی Creative Assembly در دومین آگهی خود نیاز به یک برنامه نویس گرافیکی ماهر و با سابقه کار بر روی کنسول ها را ذکر کرده است که بعد از گزینش توسط استودیو به تیم گرافیکی بازی برای همکاری در این زمینه ملحق میشود.

شاید با توجه به فروش خوب عنوان Alien: Isolation این استودیو از شرکت Sega مجوز ساخت نسخه دوم این بازی را گرفته باشد و این آگهی ها برای موفقیت بیشتر عنوان جدید سریه Alien نسبت به بازی قبلی باشد، اما این صحبت ها شایعه ای بیش نیستند و باید صبر کنیم تا استودیوی Creative Assembly از بازی جدید خود پرده برداری کند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید