Visceral Games: ما علاقه ی زیادی به ساخت ادامه بازی Dead Space داریم

۱۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۳۷

استودیو Visceral Games خود را با سری بازی های Dead Space بر سر زبان ها انداخت. بازی ای که این استودیو پس از انتشار 3 نسخه از آن ، سراغ BattleField رفت و هم اکنون در حال کار بر روی جدید ترین نسخه از این سری یعنی Battle Field Hardline است. بدون شک می توان بازی Dead Space را یکی از برترین های سبک خود خطاب کرد اما هنوز خبری درمورد انتشار نسخه ی بعدی آن در دسترس نیست. به تازگی مدیر استودیو Visceral Games مصاحبه ای با وب سایت Play.de انجام داده است که طی آن از علاقه اش به ساخت ادامه ی بازی می گوید. با اطلاعات بیشتر در این مورد با ما همراه شوید.

مدیر عامل استودیو Visceral Games ، آقای Steve Papoutsis ، طی مصاحبه ی جدیدی که با وب سایت آلمانی Play.de انجام داده است ، اعلام کرده که دوست دارد دنباله ی Dead Space ساخته شود. او اذعان دارد که افراد دیگری ، هم چون خود او علاقه ی زیادی به ادامه ی این سری دارند. آقای Steve Papoutsis در این مورد گفت:

سری عناوین Dead Space همیشه برای مردم جذاب بوده و مطمئنا خواهد بود. اما هم اکنون ما مشغول کار بر روی جدید ترین عنوان خود یعنی Battle Field Hardline هستیم. بدون شک علاقه ی زیادی برای ساخت ادامه Dead Space داریم و دوست داریم که این کار را عملی کنیم.

البته ناشر نسخه ی سوم این سری یعنی Electronic Arts ، پس از انتشار این نسخه ، نا امیدی خود را نسبت به بازی نشان داد زیرا معتقد بود که بازی فروش خوبی نداشته و در کل ناموفق ظاهر شده هر چند که در هفته های اول عرضه در صدر جدول پر فروش ترین ها قرار داشت. البته از طرفی می توان تا حدودی به این حرف ها اطمینان کرد چراکه آقای Steve Papoutsis، در مراسم Gamescom 2014 هم درمورد Dead Space صحبت هایی کرده بود.

همانطور که اشاره شد آخرین عنوان این سری یعنی Dead Space 3 فروش خوبی نداشت و با فعالیت دو استودیو Visceral Montreal و Visceral Games بر روی Battlefield: Hardline، گمانه زنی هایی پیرامون رها شدن سری Dead Space زده می شود. با این حساب باز هم جای شکر دارد که سازندگان آن را فراموش نکرده اند و می توان به ساخت سری تازه امیدوار بود.

نظر شما در این مورد چیست؟ چقدر دوست دارید که نسخه ی بعدی Dead Space ساخته شود؟ در ادامه نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید