Jeep Barnett: احتمال ساخت Half-Life 3 وجود دارد

اخبار بازی ۱۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۲

اگر اخبار را دنبال کرده باشید ، حتما می دانید که اخیرا شایعه ای مبنی بر انتشار نسخه ی بعدی سری عناوین محبوب Half-Life منتشر شده است. هم اکنون Valve در این مورد صحبت های جدیدی کرده است که در ادامه می توانید مشاهده فرمایید. پس با ما همراه شوید.

هم اکنون ممکن است Valve در حال کار بر روی Half-Life 3 باشد و حتی ممکن است اینگونه نباشد! این موضوع ذهن خیلی ها را درگیر کرده و این موضوع هنوز توسط Valve تایید نشده است. به جرئت می توان عنوان Half-Life 3 را بهترین انتخاب برای هدست مجازی Valve دانست اما هنوز هیچ گونه اطلاعات محکمی برای انتشار آن در دسترس نیست. آقای Jeep Barnett ، از برنامه نویس های این کمپانی ، در این مورد اذعان دارد که اتفاق افتادن آن غیر ممکن نیست. او در این مورد می گوید:

ما این موضوع را تکذیب نمی کنیم ( تایید هم نمی کنیم!) و هنوز نمی دانیم که بهترین کار چه کاری است و ما زمان کافی برای انجام دادن کارهای موردنظر خود را نداریم. مطمئنا ما می خواهیم تمامی بازی ها را وارد هدست مجازی کنیم اما موضوعِ زمان این اجازه را به ما نمی دهد. ما در این بین باید فکر کنیم که بهترین کار چه کاری است.

آقای Barnett در ادامه اضافه کرد که:

درست است که اخیرا سرنخ هایی از بازی به بیرون درز کرده بود اما این بدان معنا نیست که ما در حال ساخت بازی ای جدید هستیم. البته ما چیزهای مختلفی را در بازی Half-Life دیدم که از جمله ی آن ها می توان به اسلحه های مختلف بازی (نارنجک پرتاب کن ها و …) اشاره کرد که آن ها را امتحان خواهیم کرد و نتیجه ی آن ها را در واقعیت مجازی خواهیم دید.

Jeep Barnett در ادامه گفت که این موضوع تا به این لحظه فقط یک ابزار است که می توانیم با استفاده از آن چیزهای موردنظر خود را بسنجیم.

او در ادامه اقزود:

Left 4 Dead بهتر است یا Half-Life؟ و یا اینکه پیاده سازی سری جدیدی بهتر است؟ هنوز نمی دانم. در حال حاضر در نظر داریم که کارهایی که قادر به انجام دادن آن ها هستیم را مورد بررسی قرار دهیم و بیشتر روی آن ها تمرکز کنیم.

آخرین نسخه ی این بازی یعنی Half-Life 2 دقیقا ۸ سال پیش و در سال ۲۰۰۷ منتشر شد و با این حساب مدت زمان زیادی از انتشار آخرین نسخه از این بازی گذشته است. باید دید که Valve این بار چه فکری در ذهن می پروراند. آیا نسخه ی بعدی آن را منتشر می کند؟

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید