انگلستان – فروش 21 هزار نسخه ای Total War: Attila در هفته اول عرضه

PC ، اخبار بازی ۱۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۴

بازی استراتژیک Total War: Attila برای PC عرضه شده است و بایستی گفت که در هفته اول انتشار، عملکرد تحسین برانگیزی را چه در بحث کیفیت و چه در بحث فروش داشته است. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

طبق گزارش منتشر شده از MCV، بازی Total War: Attila در هفته اول عرضه خود در کشور انگلستان، موفق به فروش 21,680 نسخه ای شده است که از این مقدار، تنها 19 درصد آن مربوط به نسخه های فیزیکی می باشد و بقیه 81 درصد هم فروش دیجیتالی می باشد. مقدار دقیق اعلام شده برای نسخه های فیزیکی، 4,100 عدد می باشد.

شاید با توجه به چنین فروش بسیار خوبی این سوال هم برای شما پیش بیاید که چرا Total War: Attila در رتبه 21 جدول قرار دارد عوض اینکه در 5 عنوان برتر قرار گیرد؟ نکته اینجاست که نسخه های دیجیتالی در جداول هر هفته محاسبه نمی شود وگرنه این بازی بعد از The Order: 1886 و Call of Duty: Advanced Warfare در ربته سوم قرار داشت.

طبق اعلامیه رسمی شرکت SEGA، سری بازی Total War هر ماه حدود 1 میلیون بازیکن منحصر به فرد را جذب می کند و آمار بدست آمده از فروش 5 عنوان اخیر این سری، به 11 میلیون نسخه می رسد.

Total War: Attila یک بازی استراتژیک است که توسط استدیو Creative Assembly ساخته شده و انتشار آن را هم شرکت Sega بر عهده دارد. این نهمین عنوان مستقل در سری Total War است. وقایع بازی طی ۳۹۵ سال بعد از میلاد مسیح رخ می دهد و در آن رهبری قوم هون را بر عهده خواهید داشت. گیم پلی این بازی همچنان مانند دیگر عناوین Total War طراحی شده و در آن تمرکز بیشتری در حمله به قلعه ها به چشم می خورد.

در حین جنگ، بیماری بین سربازان شما و دشمنان پخش خواهد شد و قابلیت های نیروها کاملا دستخوش تغییر می شود.

 

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید