GDC 2015: بازی Elite: Dangerous به کنسول های نسل هشتمی می آید | انحصار زمانی برای Xbox One

PlayStation 4 ، Xbox One X/S ، اخبار بازی ۱۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۳۲

بازی Elite: Dangerous مدتی می شود که برای رایانه های شخصی منتشر شده منتهی ما شاهد عرضه آن برای هیچ کنسولی نبوده ایم. اینطور که به نظر می رسد، عنوان مذکور قرار نیست که انحصاری بماند و نسخه های نسل هشتمی در دست ساخت هستند. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

دیروز در مراسم GDC 2015 بود که اعلام شد بازی Elite: Dangerous برای کنسول های Xbox One و PlayStation 4 منتشر خواهد شد منتهی این خبر نکته مهمی در خود دارد آن هم انحصاری بودن آن به صورت زمانی، برای کنسول شرکت مایکروسافت است.

در رابطه با نسخه کنسولی Elite: Dangerous هم سازندگان مدعی هستند، افت کیفیتی در هیچ بخشی صورت نخواهد گرفت و بازیکنان تجربه ای برابر را مانند دارندگان نسخه PC خواهند داشت.

Elite: Dangerous چهارمین بازی در سری Elite، پس از عناوین Frontier: Elite 2 ،Elite و Frontier: First Encounters می باشد که در گذشته توسط آقایان David Braben و Ian Bell ساخته شده بودند.

ساخت بازی Elite: Dangerous از نوامبر سال ۲۰۱۲ آغاز شد و هزینه های آن از کمک های مردمی و سرمایه های خود استدیو Frontier Developments تامین شد. سازندگان برای تشکر از کمک حامیان، به آنها دسترسی به بخش های Alpha ،Beta و Gamma بازی خود را دادند تا اینکه آن را تجربه کرده و برای کیفیت هرچه بیشتر بازی با سازندگان همکاری کنند.

داستان این بازی از جایی شروع می شود که امپراطوری دچار اقتشاش و آشوب شده است. پادشاه بیمار است و جنگ بر سر حکومت از همین حالا آغاز شده. از طرفی فدراسیون هم ریاست جمهوری ضعیفی دارد و همه کم کم آن ترک می کنند. بازیکنان می توانند کاملا خودشان را غرق داستان این بازی کنند، یا اینکه فقط کمی در آن حضور یابند. البته می توانید اصلا دخالتی هم نداشته باشید. انتخاب بازیکنان کاملا سرنوشت وقایع آینده را تغییر خواهد داد.

Elite: Dangerous هم اکنون به قیمت ۵۹٫۹۹ دلار به صورت انحصاری برای PC فروخته می شود. نسخه های کنسولی در تابستان 2015 خواهند آمد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید