انتشار تصاویری بی کیفیت از عنوان The Division !

۱۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۱:۱۶
جزییات بروزرسانی بزرگ بازی The Division اعلام شد

به تازگی تصاویری از عنوان The Division لیک شد و شرکت یوبی سافت توضیحاتی در باره این تصاویر داد . برای جزییات خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید .

اخیرا تصاویری از عنوان The Division منشر شد که شرکت یوبی سافت در رابطه با آنها اعلام کرد که این تصاویر مربوط به مرحله Pre-alpha ساخت بازی میباشد . این تصاویر بعد از چند روز پاک شدند اما چند عکس و یک تصویر متحرک از آنها به جای مانده که در قسمت زیر میتوانید مشاهده کنید .

 

همانطور که مشاهده میکنید کیفیت و گرافیک این تصاویر اصلا شبیه به چیزی که در دموی مراسم E3 توسط شرکت یوبی سافت به نمایش در آمد نیست و در همین رابطه شرکت یوبی سافت اعلام کرد : ” این تصاویر منتشر شده بسیار بی کیفیت هستند و اصلا شباهنی به کیفیت و گرافیک اصلی بازی ندارند چون این تصاویر مربوط به نسخه Pre-alpha بازی میباشد که عوامل ساخت بازی چندی پیش فقط برای تست و ارزیابی بازی مشغول کار بر روی آن بودند و در این تصاویر بسیاری از جلوه های گرافیکی حذف شده است . ”

کسی که این تصاویر را لیک کرد نیز گفته شرکت یوبی سافت را در باره کیفیت عکس ها به نوعی تایید کرد او همچنین درباره گیم پلی بازی گفت که گیم پلی بازی از آن چیزی که انتظار میرفت سریعتر میباشد ولی چون این تصاویر مربوط به مرحله Pre-alpha میباشد هنوز نمیشود درباره این عنوان قضاوت کرد .

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید