چه رابطه ای میان Uncharted 4 و Crash Bandicoot وجود دارد؟!

اخبار بازی ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۹

اولین تریلر منتشر شده از بازی Uncharted 4 را که به یاد دارید؟ به تازگی تصاویری منتشر شده است که حاکی از رابطه ای میان این بازی و بازی محبوب Crash Bandicoot دارد. با جرئیات بیشتر و دیدن تصویر منتشر شده ، در ادامه با ما همراه شوید.

اگر صحنه هایی از اولین نمایش Uncharted 4 در E3 2014 را به یاد داشته باشید ، این تصاویر برایتان آشنا هستند. به تازگی مدارکی و تصاویری منتشر شده است که نشان می دهد بازی Uncharted 4 با عنوان دیگر استودیو ناتی داگ یعنی بازی محبوب کرش رابطه ای مرموز دارد. البته نمی توان این رابطه را مرمور خواند! زیر آن طور که به نظر می رسد ناتی داگ ، برای حمایت و احترام به بازی Crash Bandicoot این کار را کرده باشد. در همین راستا ، تصویری منتشر شده که این ارتباط میان این دو بازی استودیو ناتی داگ را نشان می دهد:

سمت راست "کرش" .... سمت چپ "آنچارتد"

سمت راست “کرش” …. سمت چپ “آنچارتد”

 

اگر کمی به تصاویر بالا بنگرید ، می توانید ارتباطی را که میان دو عنوان وجود دارد را به راحتی ببینید. (البته تصاویر آن چنان هم گویا نیستند!)

شایان ذکر است که عنوان Crash Bandicoot اولین بازی ساخته شده توسط استودیو ناتی داگ برای کنسول هاست. نظر شما در این مورد چیست؟! آیا می توان این ارتباط را ” اتفاقی” عنوان کرد؟

عنوان Uncharted 4 طی سال جاری به صورت انحصاری برای کنسول Play Station 4 منتشر می شود.

 

12345678910(2 رای, میانگین آرا 5٫50 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید