گیفت کارت
گیفت کارت

شایعه: Valve قرار است به زودی Half-Life 3 را معرفی کند

۱۰ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۴

در طی سال های اخیر هرباری که از Half-Life 3 سخن گفته می شد ، حرف به جایی نمی رسید. کاربرانی که آرزو داشتند که این عنوان منتشر گردد ، هیچ وقت به آرزویشان نرسیده اند (البته فعلا!). اما به تازگی اعلام شده است که Valve قرار است در طی کنفرانسی در همایش GDC 2015 نسخه ی بعدی این عنوان را معرفی کند. با اطلاعات بیشتر در ادامه با ما همراه شوید.

اگر بخواهیم واقع بینانه به این موضوع بنگریم ، می بینیم که Valve به اذیت کردن مخاطبان سری عناوین Half-Life و سرکار گذاشتن آن ها عادت دارد و تا حالا چندین بار اخبار مرموزی را درمورد بازی Half-Life 3 منتشر کرده است. فکر می کنم شما آن کامیون چند سال پیش را که در حال رانندگی در شهر بود و لوگوی Half-Life 3 بر روی آن حک شده بود را به یاد دارید! نکته ی قابل توجه درمورد Valve که گمانه زنی ها را درمورد این بازی به راه انداخته این است که Valve قصد دارد همایشی ویژه را در روز سوم مارچ برگزار کند. البته نکته ی مهم تر درمورد این همایش این است که Valve آن را در روز 3 مارچ 2015 راس ساعت 3 شروع خواهد کرد! اما با دیدن عدد 3 به یاد چه چیزی می افتید؟!

هنوز هم معلوم نیست که آیا Valve باز هم می خواهد با کاربران شوخی کند یا این بار دیگر اوضاع فرق دارد و کاربرانی که در آرزوی تجربه ی عنوان Half-Life 3 بودند به آرزویشان خواهند رسید؟

آخرین نسخه ی این بازی یعنی Half-Life 2 دقیقا 8 سال پیش و در سال 2007 منتشر شد و با این حساب مدت زمان زیادی از انتشار آخرین نسخه از این بازی گذشته است. باید دید که Valve این بار چه فکری در ذهن می پروراند.

نظر شما در این مورد چیست؟ احتمال عرضه شدن Half-Life 3 را چگونه ارزیابی می کنید؟ در ادامه نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید