گیفت کارت
گیفت کارت

Guerrilla Cambridge یک بازی انحصاری PS4 را در دست ساخت دارد

۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۳:۰۱

آن طور که معلوم است Guerrilla Cambridge (گوریلا کَمبریج) در حال ساخت بازی معرفی نشده ای است که قرار است به صورت انحصاری برای کنسول نسل هشتمی سونی یعنی Play Station 4 منتشر شود. سازندگان در این مورد اطلاعاتی جالب منتشر کرده اند که در ادامه می توانید مشاهده کنید. در ادامه با ما همراه شوید.

باتوجه به اطلاعات منتشر شده استودیو Guerrilla Cambridge در حال ساخت بازی ای جدید و انحصاری می باشد که سازندگان از آن به عنوان محصولی با سطح بالا یاد می کنند. به تازگی استودیوی مذکور آگهی جدیدی منتشر کرده است که طی آن اطلاع از استخدام هنرمندی جدید در زمینه ی نورپردازی می دهد. این استودیو به دنبال هنرمندی جدید برای این بخش است تا به تیم بپیوندد. در این بخش شما تحت نظارت مدیر پروژه جلوه های بصری بازی را به سطح بسیار بالایی خواهید رساند. به علاوه شما موظف هستید که در بخش نورپردازی ، میان جلوه های بصری بازی و برخی محدودیت های فنی ایجاد کنید.

البته هنوز هیچ اطلاعات جدیدی درمورد اینکه این بازی در چه سبکی است به دست نرسیده است. احتمال آن وجود دارد که Killzone جدید در راه باشد! نظر شما در این مورد چیست؟ به نظرتان امکان انتشار نسخه ی بعدی Killzone وجود دارد؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید