اطلاعات جدیدی از عنوان The Division منتشر شد | با شرایط مبارزات رو در رو بیشتر آشنا شوید

۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۴

چندی پیش اولین پادکست بازی The Division منتشر شد که طی آن ، Ubisoft Massive اطلاعاتی جامع در مورد بازی The Division و نحوه ی مبارزات رو در رو در آن منتشر کرد. با جزئیات بیشتر در این مورد ، با گیمفا همراه شوید.

Ubisoft به تازگی اطلاعاتی جدید را درمورد بخش مبارزات رو در رو (PvP) در عنوان The Division منتشر کرده است که طی آن ، Ubisoft اعلام کرده که در این بخش گیمرها وارد بخشی به نام Dark Places ( مناطق سیاه) می شوند که از محیط بخش داستانی بازی در نیویورک دور است که بازیکنان می توانند در آنجا با استفاده از گجت ها و اسلحه های مختلف با یکدیگر مبارزه کنند و آیتم های جدیدی بدست آورند.

آقای Ryan Barnard در این مورد می گویند:

این یکی دیگر از راه هایی است که طی آن می توانیم هر آنچه که قبلا در این سبک انجام گرفته را تغییر دهیم. از نظر ما این حالت مبارزه ای (رو در رو) باید نقشی مهم در بازی داشته باشد البته در بسیاری از مواقع کاربران ، در بازی های پر مخاطب با اینگونه بخش هایی مخالف بوده و سمت آن ها نمی روند. درست است که این بخش می تواند کمی ناخوشایند باشد اما مطمئنا بسیار رقابتی خواهد بود.

اگر می خواهید که وارد ” مناطق سیاه ” بازی شوید ، باید آدم ریسک پذیری باشید و باید پس از پیدا کردن هر آیتمی ، چالش های خاصی را به نام استخراج طی کنید تا آن ها را هیچ وقت از دست ندهید و پیش خود نگه دارید. اما اگر شخصیتی که با آن بازی می کنید قبل از انجام این کار کشته شود یا به هر دلیلی نتوانید این بخش را طی کنید هیچ گونه آیتمی به شما تعلق نخواهد گرفت.

آقای Barnard در ادامه افزود:

اضافه کردن چالش های مختلف ریسک پذیری در این بازی لازم بود وگرنه به نظر من بازی مثل پوکر بدون پول است! آیتم هایی که در طول بازی بدست می آورید آن قدر اهمیت پیدا می کنند که اصلا دوست ندارید آن ها را از دست بدهید اما از طرفی هم آن قدر ضروری نیستند که بخواهید برای از دست ندادنشان از بازی دست بکشید.

البته به جز مناطق سیاه موجود در بازی ، بخشی مشابه Tower موجود در بازی Destiny به نام Social Hub در بازی وجود دارد. به علاوه مراحل داستانی بازی The Division هم به صورت چند نفره قابل بازی هستند که طی آن می توانید لحظات خوشی را با دوستانتان سپری کنید اما محدودیتی که اینجا وجود دارد این است که فقط بازیکنانی که توسط شما دعوت شوند ، می توانند به بازی بپیوندند.

در همین پادکست آقای Ryan Barnard درمورد مراحل آغاز ساخت بازی نیز اشاره کردند که:

عنوان The Division در ابتدای کار پروژه ای کاملا متفاوت بود! به یک باره از سوی Ubisoft Massive دستور داده شد که باید بازی نقش آفرینی با این عنوان ساخته شود اما پس از آن که کمی کار پیش رفت ، ایده ها جوابگو نبودند و مسیر کار عوض شد.

بازی Tom Calncy’s The Division داستان جمعی از ماموران آمریکایی را در جهان پس از آخرالزمان آمریکا روایت می کند که در طول بازی با چالش های مختلف و جالبی رو به رو خواهند شد.

هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار عنوان The Division در دسترس نیست اما طبق اطلاعات ، قرار است که در سال جاری برای Xbox ONE ، PS4 و PC  منتشر شود.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا بخش مبارزات رو در رو برایتان جالب به نظر می رسد؟!

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید