Mass Efect 4 یک بازی بی نظیر است – Chris Wynn می گوید

۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۷:۲۷

به تازگی مدیر تیم توسعه ی نسخه ی بعدی سری بازی های Mass Efect یعنی Mass Efect 4 در توییتر خودش درمورد بازی اطلاعات جدیدی را در اختیار قرار داده است. با جزئیات بیشتر در ادامه با ما همراه شوید.

مدیر بخش توسعه ی استودیو Bioware ، آقای Chris Wynn ، در صفحه ی توییتر خودش به بازی جدید این استودیو یعنی 4 Mass Efect اشاره کرد و نظر خود را درباره ی این بازی اعلام کرد و گفت:

در حال حاضر در حال تماشای بازی هستم! بازی Mass Efect 4 از دید من عالی به نظر می رسد.

سپس در جواب کاربری دیگر هم گفتند:

بایستید و نگاه کنید!

آقای Wynn این پاسخ را در جواب کاربرانی که از وضعیت Mass Efect 4 اطلاعاتی می خواستند داده است. البته گمانه زنی ها درمورد E3 2015 برای این بازی زیاد است و احتمال زیادی دارد که در E3 امسال اطلاعات بیشتری از بازی منتشر شود! چون در حال حاضر اطلاعات زیادی از بازی در دسترس نیست.

استودیو Bioware تا قبل از این اعلام کرده بود که بازی Mass Efect 4 برای کنسول های نسل بعد (PS4 / X one ) و هم چنین PC توسعه داده خواهد شد. به علاوه گفته شده که شخصیت اصلی داستان این سری کاپیتان شپرد خواهد بود. هم چنین با توجه به سخن سازندگان بازی از بخش چند نفره نیز برخوردار است.

با این حساب باید منتظر بازی ای جذاب از سوی Bioware باشیم هرچند که هنوز اطلاعات قابل توجهی در دسترس نیست اما انتظار می رود که در مراسم E3 2015 شاهد اطلاعات جدیدی از بازی باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید