ساخت The Witcher 3 مراحل پایانی خود را طی می کند

۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۱

به تازگی اطلاعات جدیدی درمورد مراحل ساخت عنوان The Witcher 3 توسط شماره ی جدید مجله ی گیمینگ Gamesmaster منتشر شده است که طی آن اعلام می کند ساخت بازی در حال طی مراحل پایانی است. در ادامه با جزئیات بیشتر با ما همراه شوید.

به تازگی مجله ی بریتانیایی Gamesmaster در جدیدترین شماره ی خود در انتهای پیش نمایشی که از بازی The Witcher 3 نوشته بود ، اعلام کرده است که استودیو CD Projekt red هم اکنون بیش از 85 درصد از مراحل ساخت بازی را به پایان رسانده است. به علاوه درا دامه این مجله تایید کرده است که لهجه ی برخی از شخصیت های بازی (به غیر از بازیکن اصلی ) به لهجه ی برخی از مناطق انگلستان از قبیل Yorkshire خواهد بود.

در ادامه می توانید تصاویری را که در این مجله منتشر شده است مشاهده فرمایید:

 

          

 

بازی از جایی آغاز می شود که با فرا رسیدن زمستان بر خلاف سال های پیشین شاهد یک زمستان آرام نخواهیم بود زیرا گروه Wild Hunt دست به شورش و آشوب زده اند و روستا ها و دهکده های مسیر راه خود را به آتش می کشند و مردم بیگناه را به قتل می رسانند. از طرف دیگر امپراتوری Nilfgaard نیز به پادشاهی شمالی حمله کرده است و  قصد دارد مردم رنج کشیده ی بخش جنوبی را به اسارت بگیرد. حال در این فضای وهم انگیز و ترس آلود که از هر سو بوی جنگ و خونریزی می آید تنها Geralt است که می تواند به این وضع سامان دهد ولی او نیز میان یک دو راهی سخت قرار گرفته است، اینکه با اشباح Wild Hunt که به دنبال او هستند مبارزه کند یا یک قهرمان باشد و سرزمین و مردمش را از چنگ امپراتوری غارتگر Nilfgaard نجات دهد.

نظر شما در این مورد چیست؟!

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید