عنوان Titan Souls در 14 آوریل برای PS4 / PC / PS Vita عرضه می شود

۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۸

به تازگی و توسط خبرگزاری giant-slayer اعلام شده است که عنوان Titan Souls قرار است که در تاریخ 14 آوریل ( مصادف با 25 فروردین 94 ) برای پلتفرم های PC ، PS4 ، PS VITA عرضه گردد. با جزئیات بیشتر در ادامه با ما همراه شوید.

Devolver به تازگی این تاریخ انتشار را به وب سایت EuroGamer اطلاع داده و این وب سایت هم آن را تایید کرده است. از قرار معلوم ، بازی Titan Souls قرار است که در تاریخ چهاردهم آوریل برای پلتفرم های مذکور ابتدا در اروپا و پس از آن در مناطق دیگر عرضه گردد.

در گیم پلی بازی Titan Souls سیستمی وجود دارد که به وسیله آن بازیکنان می توانند با پیدا کردن نقاط ضعف باس های بازی، با یک ضربه آن ها را به قتل برسانند. علاوه بر این امکان جمع آوری کمان های شلیک شده توسط تیر و کمان و بازیابی و استفاده مجدد از آن ها وجود دارد. بنابر گفته های David Fann هر بازیباز در مصاف با هر دشمن حداقل ۱۰ بار خواهد مرد و البته به مهارت بازیبازان نیز بستگی دارد که چگونه بازی کنند .

در بازی ۲۵ عدد دشمن وجود دارد که البته نیازی نیست همه آن ها نابود شوند و بعضی از آن ها را باید نابود کنید تا بتوانید به مسیر خود ادامه دهید .

بازی Titan Souls علاوه بر PS Vita، برای کنسول نسل هشتمی PlayStation 4 به همراه PC در 14 آوریل سال جاری منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید