Mortal Combat X: فردا کدام شخصیت مشاهده خواهد شد؟

۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۲

طی خبرهای قبلی اعلام نمودیم که عنوان Mortal Kombat X دارای بیش از ۱۰۰ حرکت Brutality خواهد بود اما اکنون خبر جدیدی از بازی Mortal Combat X درمورد شخصیت های بازی بدست رسیده است. در ادامه با ما همراه شوید.

اگر اخبار را دنبال کرده باشید می دانید که این روز ها عنوان Mortal Combat X کاملا روی بورس افتاده است! روز به روز تصاویر و تریلرهای جدید و از همه مهم تر شخصیت های جدید برای بازی معرفی می شوند. به تازگی آقای Ed Boon کارگردان بازی Mortal Combat X طی خبری اعلام کردند که در حال کار کردن بر روی شخصیت جدید هستند و به زودی اطلاعاتی از آن منتشر خواهد شد. در طول همین هفته هم بود که NetherRealm گفت که شخصیت جدیدی برای بازی ” به زودی ” معرفی خواهد شد.

اما بعد از آن آقای Boon با لحنی خشمگینانه گفتند که:

خیلی زود؟ فردا؟

و در ادامه هم چندین نفر دیگر سوالاتی مشابه را مطرح کردند. به طور طبیعی اولین فکری به نظر بیشتر افراد می رسید حضور شخصیت CASSIE Cage (دختر جانی کیج) در بازی بود. اما بعد از آن Boon گفت:

Johnny Cage مورد تایید قرار گرفته! بله!! فرزند جانی تایید شده است …. CASSIE

عنوان Mortal Combat X با CASSIE Cage ، دختر Johnny Cage و Sonya Blade ، آغاز به کار خواهد کرد. CASSIE Cage ، امروز ، طی مبارزه ای با Quan Chi (کوان چی) ، یکی دیگر از شخصیت های بازی ، دیده شده است و هم چنین قبل از مبارزه با Kotal Kahn هم دیده شده است.

تغییرات او امروز طی تریلری جدید به روشنی مشخص شد. مشخصا جزئیات زیادی در این مورد مانده اند تا منتشر شوند. اما احتمالا با شخصیتی جدید و خطرناک در بازی رو به رو خواهیم بود!

عنوان Mortal Combat X در ماه April برای PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360 و Xbox One منتشر خواهد شد.

نظر شما چیست؟ در ادامه نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

در ادامه می توانید این تریلر جدید را مشاهده فرمایید:

[jwplayer mediaid=”208047″]

دانلود با کیفیت HD | دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید