عنوان Fable Legends به صورت کاملا رایگان عرضه می شود

۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۲

Microsoft به تازگی اعلام کرد که عنوان Fable Legends به صورت کاملا رایگان برای پلتفرم های PC و Xbox one منتشر خواهد شد. با ما در ادامه با جزئیات بیشتر همراه شوید.

Microsoft امروز طی خبری رایگان بودن عنوان Fable Legends را اعلام کرد و باعث خوشحالی خیلی ها شد. باید اشاره کرد که عنوان Fable Legends در سبک بازی هایی مثل Dota 2 است و قرار است که طی هر هفته 2 قهرمان جدید به آن اضافه گردد. البته زمانی که قهرمانان از بازی حذف می شوند ، تنها راه بازی کردن دوباره با آن ها پرداخت پول است. شما می توانید منتظر بازگشت دوباره ی قهرمانان به بازی و دریافت مجدد تجربه های کسب شده باشید. به علاوه کاربرانی هم که علاقه مند به بازی کردن با شخصیت های منفی هستند ، باید برخی از ماموریت های خاص را به پایان برسانند.

البته یک راه دیگر برای بازی کردن با شخصیت های منفی بازی وجود دارد و آن هم این است که باید پول پرداخت کنید. در طی بازی همواره با سه صندوق روبه رو خواهید شد! برخی از آن ها به شما آیتم های جدید و سلاح و … می دهند. تمامی کاربران می توانند به صورت کاملا رایگان فصل اول عنوان مذکور را دریافت کنند و پس از فصل اول به مرور زمان قهرمان ها ، ماموریت های جدید و … به بازی اضافه خواهند شد.

آقای David Eckelberry کارگردان این بازی در این مورد گفت:

بعضی از بازی های رایگان همانند World of Tanks هستند که اصلا شبیه یک بازی رایگان نیستند بلکه بیشتر شبیه یک بازی پولی برای موفقیت در بازی است. مطمئنا بهترین کار برای کاربران Fable Legends تجربه ی رایگان بازی است. در ادامه هم در صورت تمایل می توانند برای خرید چیزهای مختلف (آیتم ها و …) پول پرداخت کنند. من دوست دارم که تجربه ی بازی Fable Legends برای کاربران آن چنان لذت بخش شود که در میان خرید مدل موی جدید یا یک قهرمان دچار شک و تردید شوند.

این احساسی است که ما می خواهیم به کاربران خود منتقل کنیم تا نشان دهیم وقتی که برای تجربه ی صرف کرده اند ارزشش را داشته است!

آقای Eckelberry در ادامه افزود:

کمپانی Microsoft به هیچ وجه علاقه ای به گرفتن پول اضافی از کاربران خود ندارد. ما دوست داریم جامعه ای بسازیم تا کاربران برای همیشه در آن بازی کنند اما  اگر همان روز اول بازی را خریداری کنید و از خرید خود پشیمان شوید این سیستم به هیچ وجه کار نمی کند. باید این نکته را هم در نظر گرفت که برخی از کاربران در طول بازی اصلا پولی خرج نمی کنند اما مطمئنا داشتن کاربرهایی که با Windows 10 و X ONE به تجربه ی بازی می پردازند برای ما بسیار ارزشمند است.

عنوان Fable Legends طی سال جاری برای Windows 10 و Xbox One عرضه خواهد گشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید