DLC جدید Call of Duty: Advanced Warfare برای PlayStation منتشر شد – نسخه PC تاخیر خورد

PC ، PlayStation 1,2,3 ، PlayStation 4 ، اخبار بازی ۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۰:۳۵

جنگ افزارهای پیشرفته خودتان را در کنسول های PlayStation 3 و PS4 آماده کنید چرا DLC جدید بازی Call of Duty: Advanced Warfare تحت عنوان Havoc امروز منتشر شده است! این بسته بازیکنان را به استقبال از یک سری محتویات هیجان انگیز جدید در کنار زامبی ها می برد که جزئیات آن در ادامه مطلب موجود است.

Havoc دارای یک سری نقشه و سلاح های سفارشی مخصوص می باشد و در آن ما شاهد نوعی جدید از زامبی ها هستیم که در بخشی به نام Exo Zombies حضور دارند. در Exo Zombies که به صورت co-op می بایست آن را تجربه کنید، ما شاهد مشاهیر هالیوودی نظیر John Malkovich ،Bill Paxton ،Rose McGowan و John Bernthal خواهیم بود که داستان بازی را تعریف می کنند.

جزئیات کامل بسته Havoc عبارتند از:

  • چهار نقشه جدید برای بخش چند نفره
  • سلاح تهاجمی AE4 که با انرژی قدرتمندی کار و شلیک می کند
  • بخش Exo Zombies
  • داستانی که از دید کارکنان شرکت Atlas روایت می شود

اگر Season Pass مخصوص DLC های بازی Call of Duty: Advanced Warfare را خریداری کرده باشید که 49.99 دلار قیمت دارد، Havoc را به صورت رایگان و بدون هزینه اضافه دیگری دریافت خواهید کرد در غیر این صورت هزینه آن برای خرید مجزا ۱۵ دلار اعلام شده است.

بجز این مسئله یک خبر نه چندان خوب از تاخیر نسخه PC هم منتشر شده. دارندگان نسخه PC بازی Call of Duty: Advanced Warfare باید تا 3 مارس (12 اسفند) برای دریافت Havoc صبر کنند. دلیل آن هم یک سری “مشکلات غیر منتظره” از سوی سازندگان اعلام شده و برای جبران این مسئله، بازیکنان نسخه می توانند XP دو برابر در بخش چندنفره برای مدتی کسب کنند.

 

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید