Sledgehammer به دنبال آوردن نقشه های کلاسیک این سری فرانچایز به Advanced Warfare است

۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۹

همانطور که می دانید سازنده این قسمت از سری فرانچایز محبوب Call of Duty که در سال جاری شمسی منتشر شد Sledgehammer بود.حال اخبار جدیدی از سوی Sledgehammer منتشر شده که شما را به خواندن این اخبار دعوت می کنیم.شرکت Sledgehammer طی مصاحبه ای که با سایت نوپا اما معروف VG24/7 داشت اعلام داشت که به دنبال یک فرصت عالی می گردد تا مپ های کلاسیک این سری فرانچایز را به Advanced Warfare بیاورد.بر همین اساس یک سوال اساسی نیز وجود دارد که همگان با آن رو به رو می شویم چطور امکان دارد که از قابلیت های EXO در نقشه های کلاسیک بتوان بهره برد؟!

جناب اقای Condrey در طی مصاحبه ای که با این سایت داشت گفت:

پس از انتشار محتوای اضافی جدید HAVOC بود که ما با کامنت ها و بازخورد های بسیار و یکسانی مبنی بر آوردن نقشه های قدیمی به این سری روبه رو شدیم و بعد از مدتی متوجه شدیم که قشر کثیری از بازیکنان و کاربران این درخواست را از ما دارند، ما نیز به درخواست آنها احترام می گذاریم و در اولین فرصت طی یک محتوای اضافی جدید خواسته آنها را برآورده خواهیم کرد پس منتظر خبرهای خوبی از سوی ما باشید.

محتوای اضافی جدید ارائه شده از سوی کمپانی ابتدا برای مدت زمانی در انحصار Xbox One خواهد بود و بعد از مدتی برای دیگر پلتفرم ها (PC و PS4 ) قابل دسترس خواهد بود.

همچنین کسانی که محتوای اضافی جدید یعنی HAVOC را بازی کرده اند اعلام رضایت و خشنودی کرده اند و بازخورد های بسیار خوبی نیز نسبت به آن نشان داده شده است و نشان از موفقیت های شرکت Sledgehammer یکی پس از دیگر بعد از انتشار Advanced Warfare دارد.

نظر شما در مورد محتوای اضافی جدید این بازی یعنی Havoc و آوردن نقشه های کلاسیک به این سری چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید