احتمال نمایش Assassin’s Creed: Victory در GDC 2015

اخبار بازی ۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۴
احتمال نمایش Assassin’s Creed: Victory در GDC 2015

در یکی از سایت ها تصاویری جدید از بازی Assassin’s Creed منتشر شده بود که نشان دهنده نسخه جدید این عنوان بود و پس از تایید این موضوع توسط شرکت یوبی سافت  عنوان جدید این سری با نام Assassin’s Creed: Victory  تایید شد . برای جزییات خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید .

تقریبا 3 ماه پیش بود که اولین تصاویر عنوان Assassin’s Creed: Victory از سایتی به نام کوتاکو منتشر شد ولی شرکت یوبی سافت به صورت رسمی این عنوان را هیچ گاه معرفی نکرد و فقط وجود این عنوان را تایید کرد و هیچ جزییات و اطلاعاتی از بازی را منتشر نکرد . حال به نظر میرسد که از عنوان جدید این سری در GDC 2015 پرده برداری شود و برای اولین بار به طور رسمی به همگان معرفی شود زیرا در برنامه زمانی رویداد GDC 2015 یک وقت اختصاصی بدون ذکر برنامه به شرکت یوبی سافت داده شده است که از اشرف اسماعیل کارگردان بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag نیز دعوت به عمل آمده و به احتمال زیاد اشرف اسماعیل برای معرفی این عنوان جدید دعوت شده است . هنوز اطلاعاتی از بازی منتشر نشده اما به نظر میرسد بازی در زمان ویکتوریا لندن دنبال میشود .

رویداد GDC 2015 از 2 الی 6 مارس برگزار می شود. در ادامه میتوانید برنامه زمانی شرکت یوبیسافت را در این رویداد مشاهده نمایید .

 

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید