تیزر بازی شهر بختک ها منتشر شد

۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۲

شهر بختک‌ها عنوان جدیدی از استودیوی بازی سازی مدریک است که در سبک ماجرایی اشاره‌وکلیک ساخته شده و قرار است بصورت دنباله‌دار منتشر گردد. اگر شما هم از بازی‌بازهای پیشکسوت بازی‌های رایانه‌ای باشید و از بازی‌های ماجرایی کلاسیک خاطرات بی‌شماری داشته باشید، شهر بختک‌ها قطعا می‌تواند موجبات خرسندی شما را فراهم آورد.

استودیوی بازی‌سازی مدریک با سابقه‌ای درخشان در تولید و انتشار بازی‌های موبایلی، این روزها در محافل مختلف نقد و بررسی بازی‌های رایانه‌ای خبرساز شده است؛ این استودیو که توانست با انتشار بازی “خروس‌جنگی” محبوبیت خود در نزد عموم را چند برابر کند، با رویکردی جدید نسبت به تولید محصولات‌اش، تجربه‌ای نوین را در عرصه ساخت بازی به دست آورده و قصد دارد محصول بعدی خود را با عنوان شهر بختک‌ها، برای سیستم‌های رایانه شخصی منتشر نماید .

این عنوان که بیش از یک سال در مرحله تولید قرار داشته، این روزها مراحل پایانی تولید خود را سپری کرده و به زودی وارد بازار فروش می‌شود . همانطور که اشاره شد سبک این بازی ماجرایی اشاره‌وکلیک بوده و سازندگان تا حد امکان سعی کرده‌اند به عناصر طراحی بازی‌های کلاسیک این سبک وفادار باشند . طراحی بسیار خوب معماها ، فضاهای هنری زیبا و دوست‌داشتنی ، طنزها و محاورات مختلف این بازی، همگی خبر از تولید یک بازی خوش‌ساخت و محبوب را می‌دهند .

 

مشاهده و دانلود تیزر

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید