Oceanhorn در ماه مارس به Steam می آید – تریلر

Oceanhorn یکی از آن دسته بازی های بسیار خوش ساختی می باشد که برای iOS منتشر شده و امتیازات درخشانی را هم کسب کرده است. این بازی در آینده از طریق شبکه Steam برای PC هم قرار است که منتشر شود و شما می توانید تریلر آن را به همراه جزئیات بیشتر در ادامه مطلب مشاهده کنید.

بازی Oceanhorn: Monster of Uncharted Sea به شکل سنگینی از بازی The Legend of Zelda و مخصوصا عنوان Wind Waker در این سری الهام گرفته است. دنیایی ایزومتریک، پر از رنگ های شاد و قهرمانی جوان که دنبال ماجراجویی و عدالت است از مشخصات بارز Oceanhorn می باشد که Zelda نیز در آنها مشترک است.

Oceanhorn: Monster of Uncharted Sea که توسط استدیو  Cornfox and Bros ساخته شده است، در سال 2013 بود که برای iOS منتشر شد. این بازی در 17 مارس (مصادف با 26 اسفند) در Steam نیز منتشر خواهد شد و نسخه PC طبیعتا دارای کنترل های جدید و گرافیکی بهتر خواهد بود. سازندگان گفته اند:

نسخه Steam بازی Oceanhorn یک عنوان کاملا بازسازی شده است، یک تغییر گرافیکی عظیم که کاملا برای سخت افزارهای قدرتمند تر و صفحه نمایش های بزرگ مناسب است. ما از خروجی این نسخه Oceanhorn بسیار مسرور می باشیم و مفتخریم که کاربران Steam را به سفری در دریاهای ناشناخته (Uncharted Seas) ببریم.

[jwplayer mediaid=”206433″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

 

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید