دانلود بازی کراش نیترو برای اندروید

۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۷

در این بازی شاهد کراش با ورژن ایرانی هستید! ماشین خود را انتخاب کرده و به کراش کمک کنید تا او را از دست دکتر کورتکس نجات دهد تا بتواند به ایران سفر کند.

 

 

 

گروه بازی سازی بلک دال بازی کراش نیترو را برای پلتفرم اندروید عرضه کرده است. اگر چه شخصیت اصلی بازی برداشتی از کاراکتر بازی کراش می باشد اما داستان و گیم پلی جدیدی را ارائه میدهد.

 

 

داستان بازی روایتگر شخصیت اصلی بازی است که میخواهد به سرزمین ایران سفر کند. اما در این مسیر شخصیت بدجنس دیگر که همان دکتر کورتکس معروف است مانع از رسیدن کاراکتر به هدفش میشود و هر نقشه ای میکشد تا او به مقصد نرسد. دراینجاست که کاربر هم باید از جاده ها عبور کند و هم از موانع و مشکلاتی که دشمن برای او طرح ریزی کرده بگذرد. بازی دارای سبک رانر میباشد و گیم پلی بازی به این صورت است که کاراکتر با اتومبیل خود در جاده های مختلف حرکت میکند و کاربر باید مراقب باشد به ماشین ها برخورد نکند و سیب های قرار گرفته در مسیر را جمع اوری نمایید.

 

 

 

آپدیت خاطره انگیز عید نوروز

همه ی ما حتما به عید نوروز احساس خاصی داریم و از تعطیلات نوروز خاطرات زیادی در ذهن داریم.امسال گروه بلک دال بیان کرده اند که این بازی در دفتر خاطرات نوروزی دوستدارانش جایگاه خاصی پیدا خواهد کرد. انها اظهار کرده اند از بیشتر کلیدها و سوژه های نوروزی بصورت جذاب در داستانی جدید و جالب استفاده میکنند.در نسخه بعدی کیفیت بازی را ارتقاع خواهند داد و شخصیت های بیشتر و جالب تر اضافه خواهد شد و همچنین برای خانواده اپلی ها نسخه ای او اس ارائه خواهد شد که تحقق این امور به حمایت همه جانبه کاربران نیازمند است.

 

دانلود بازی از کافه بازار

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید