اخبار برند PlayStation در سال 2014 بیشتر از Xbox بوده است

در سال 2014 میلادی، با آمدن کنسول های نسل هشتمی دو شرکت مایکروسافت و سونی، اخبار بسیار زیادی هم در این رابطه منتشر شد. با این حال به نظر شما کدام برند بیشتر در سر تیتر خبرگذاری ها ظاهر شده؟ پاسخ با توضیحات تکمیلی در ادامه مطلب موجود است.

طبق آمار جدیدی که توسط Ico Partners منتشر شده است، برند PlayStation و Titanfall بیش از هر عنوان دیگری در خبرگزاری ها ظاهر شده اند. با توجه به تعداد مقالاتی که منتشر شده است، PlayStation بیشتر از هر گونه برند دیگری ظاهری شده است و این برندها شامل Xbox هم می شود. نزدیک ترین رقیب PlayStation همین برند Xbox بوده است اما کنسول های سونی با 35 درصد اختلاف بیشتر در تیترها ظاهر شده اند. اگر بخواهیم با اعداد دقیق تری بیان کنیم، مقالات برند Playstation به 560,573 عدد و مقالات Xbox نیز به 411,380 عدد می رسد.

برتری Playstation در ماه دسامبر به اوج خود می رسد و دلیل بسیار بزرگ آهم چیزی نیست جز مراسم PlayStation Experience.

در بخش بازی ها هم Titanfall ،Minecraft و Destiny بیش از هر عنوان دیگری در سال 2014 خبرساز بوده اند و مقالات گوناگونی را دریافت کرده اند. در رابطه با بازی های MOBA هم بایستی بگوییم که League of Legends پیروز میدان است چرا که حداقل به آن 4 برابر بیشتر از DOTA 2 اشاره شده است.

در آخر هم نظر شما را به چارت کامل منتشر شده توسط Ico Partners جلب می کنیم:

بیشترین مقالات از بازی ها

بیشترین مقالات از بازی ها

عناوین سبک MOBA

عناوین سبک MOBA

پلتفرم ها

پلتفرم ها

مقایسه میزان مقالات PS و Xbox در ماه های مختلف

مقایسه میزان مقالات PS و Xbox در ماه های مختلف

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید