سونی نام تجاری The Last Guardian را رها کرد

عنوان پرمتقاضی The Last Guardian را حتما شما هم می شناسید، بازی که مراحل ساخت آن در برزخ به سر می برد و هر از گاهی فقط یک نفر پیدا می شود که امید از عرضه شدن آن در یک روز موعود می دهد. به تازگی خبر جالبی منتشر شده که تا حدودی بر لغو شدن ساخت این دلالت دارد. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

طبق گزارشی که امروز منتشر شده است، شرکت سونی حق استفاده از نام تجاری The Last Guardian را در دفتر ثبت عناوین تجاری آمریکا (US Trademark Office) از دست داده و دلیل هم آن هم ناتوانی در تمدید استفاده از این نام می باشد. این خبر مهر تایید بر لغو نهایی مراحل ساخت The Last Guardian نیست و باید فعلا صبر کنیم که سونی چنین خبری را خودش اعلام کند اما از دست دادن نام تجاری صحت دارد.

بازی The Last Guardian شش سال پیش بود که به صورت انحصاری برای کنسول Playstation 3 معرفی شد و از دست دادن نام تجاری هم یک مشکل دیگر به ساخت پر دردسر این بازی اضافه کرده است.

البته نکاتی را هم متذکر می شویم که به یاد داشته باشید: 1- این اولین بار نیست که نام تجاری The Last Guardian از دست می رود و چنین اتفاقی هم در سال 2012 افتاده بود 2- این اتفاق حتما به معنی لغو شدن بازی نیست. شاید مجددا با یک نام جدید معرفی شود.

با تمام این اوصاف، احتمال لغو شدن پروژه را نمی توان کاملا کنار گذاشت.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید