با جدیدترین آمار از بازی های پرفروش انگلستان همراه ما باشید

در هفته ای که گذشت بالاخره جدیدترین ساخته استدیو Turtle Rock به بازار آمد، عنوانی که کیفیتی بسیار راضی کننده و گیم پلی لذت بخشی را داشت هر چند عده ای از خالی بودن سرورها و محتویات کم گله مند بودند. امروز آمار پرفروش ترین بازی ها در انگلستان بدستمان رسیده و Evolve در صدر جدول می باشد. برای مشاهده لیست کامل با ما همراه باشید.

همانطور که گفتیم بازی Evolve در صدر پرفروش ترین عناوین هفته قرار دارد. بیشترین فروش این بازی، با اختلاف 400 نسخه، بر روی کنسول Xbox One بوده است و بعد از آن نیز Playstation 4 قرار دارد. فروش نسخه PC عنوان نامبرده هم تنها 3 درصد کل فروش را تشکیل می دهد.

The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D که نسخه بازسازی شده یک بازی کلاسیک است، با محبوبیت بسیاری که در بین هواداران کنسول دستی 3DS دارد، در رتبه دوم حاضر شده و Monster Hunter 4 Ultimate نیز در رتبه چهار قرار دارد. فروش بازی های 3DS به طور کلی 57 درصد افزایش یافته است و علت آن هم عرضه سری جدید کنسول های 3DS XL و 3DS می باشد.

بازی Far Cry 4 هم به خاطر تبلیغات ویژه فروشگاه ها، در رتبه هفتم قرار دارد. لیست کامل را در زیر مشاهده می کنید:

1. EVOLVE
2. THE LEGEND OF ZELDA: MAJORA’S MASK 3D
3. CALL OF DUTY: ADVANCED WARFARE
4. MONSTER HUNTER 4 ULTIMATE
5. GRAND THEFT AUTO V
6. FIFA 15
7. FAR CRY 4
8. MINECRAFT: XBOX EDITION
9. ASSASSIN’S CREED: UNITY
10. DESTINY
11. MINECRAFT: PLAYSTATION EDITION
12. THE CREW
13. WWE 2K15
14. CALL OF DUTY: GHOSTS
15. LEGO BATMAN 3: BEYOND GOTHAM
16. DISNEY INFINITY 2.0
17. MIDDLE EARTH: SHADOW OF MORDOR
18. TERRARIA
19. WATCH DOGS
20. FORZA HORIZON 2

زمان کمی تا عرضه The Order: 1886 باقی مانده و این یک زنگ خطر برای Evolve می باشد. امتیازات و گیم پلی این عنوان حال هر چقدر که می خواهد باشد، به خاطر گرافیک هم که شده حداقل هفته اول را در صدر جدول خواهد گذراند.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید