Dota 2 رکورد شکنی می کند؛ 1 میلیون کاربر آنلاین به طور همزمان

PC ، اخبار بازی ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۱

بازی بسیار محبوب Dota 2 بار دیگر رکوردی تازه را به ثبت رسانیده است و به نظر می رسد اولین بازی می باشد که در Steam  به چنین دستاوردی رسیده است. جزئیات بیشتر در ادامه مطلب موجود می باشد.

در اواخر هفته ای که گذشت، بازی Dota 2 موفق شد که برای اولین بار 1 میلیون کاربر آنلاین به صورت همزمان را جذب کند. بخش بزرگی از این موفقیت به احتمال زیاد از مراسم New Bloom Festival حاصل شده که بازیکنان بسیاری هم در آن حضور به عمل آوردند.

بگذارید دقیق تر بگوییم: 1 میلیون کاربر به صورت همزمان در Steam آنلاین شده اند تا اینکه Dota 2 را تجربه کنند … قطعا بی نظیر است.

شبکه Steam بزرگترین رکوردی که داشته است، مربوط به 8 میلیون کاربر همزمان آنلاین بوده (برای تجربه عناوین مختلف و نه فقط یک بازی). Dota 2 با چنین رقمی هنوز خیلی فاصله دارد اما برتری بزرگی را هم نسبت به دیگر رقبای خود مانند Counter-strike: Global Offensive، با حدود 2 برابر کاربر بیشتر دارد. برای دیگر بازی ها هم که این مقدار حداقل به 10 برابر می رسد.

Dota 2 یک پدیده عجیب است اما این پدیده هنوز راه دارد تا بخواهد رکورد League of Legends را بشکند، عنوانی که رکورد 7.5 میلیون کاربر آنلاین را در اختیار خود دارد.

 

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید