ویدئو: اجرای یکی از موسیقی های Bloodborne با حضور 65 نفر ارکستر و 32 نفر گروه کُر

Bloodborne بازی حماسی است و موسیقی های آن هم زمان مبارزه های نفس گیر و هیجان انگیز با دشمنان می بایستی که کاملا همخوانی داشته باشد تا اینکه بازیکن غرق بازی شود. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا یک اجرای خارق العاده از گروه موسیقی Bloodborne را تماشا کنید.

موسیقی که در زیر اجرای آن را تماشا خواهید کرد، طبق توضیحات سازندگان، در ساختمان Abbey Road و Air Studios شهر لندن ضبط شده است. این موسیقی با حضور 65 نفر ارکستر و 32 نفر گروه کر نواخته شده و در کنار آن یک سری نوازنده تک نفره نیز حضور دارند. مسئولان اصلی ساخت این موسیقی ها از اعضای داخلی خود استدیو From Software هستند و علاوه بر آنها، یک سری نوازنده مهمان هم حضور دارند. Bloodborne به طور کلی دارای 90 دقیقه موسیقی است.

بازی  Bloodborne که در سبک اکشن نقش آفرینی است، حاصل همکاری From Software و SCE Japan Studio می باشد که توسط آقای Hidetaka Miyazaki کارگردانی هم می شود . وقایع داستانی این بازی شهری به نام Yharnam را در بر خواهد گرفت که ساکنین آن از یک طلسم بیماری زا هولناک رنج می برند و محیط آن پر است از دیوانگی و مرگ.  شما باید به دنبال اسرار مختلف از وقایع رخ داده باشید و در عین حال زنده بمانید. Bloodborne در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۱۵ (مصادف با ۵ فروردین) به صورت انحصاری برای PS4 منتشر می شود.

[jwplayer mediaid=”205837″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید