کاور شماره ی جدید مجله ی Edge منتشر شد; یک قهرمانی دیگر در Fable Legends

۲۴ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۴

بدون شک میتوان امروزه یکی از پرمخاطب ترین مجلات مرتبط با صنعت بازی های رایانه ای را مجله ی Edge “اِج”، که درواقع کار رسمیِ خودش را از سال 1993 آغاز نموده، معرفی کرد. یکی از مجلاتی که به صورت ماهانه منتشر می شود و اطلاعاتی متعدد و جذاب در راستای بازی های رایانه ای در اختیار علاقه مندان می گذارد که به تازگی، کاور شماره ی جدید مجله ی Edge که درواقع شماره ی 277 محسوب می گردد، به انتشار رسیده که اینبار تصویر حک شده، به عنوان انحصاریِ Fable Legends اختصاص دارد.

همانطور که ذکر شد، به تازگی کاور شماره ی 277 مجله ی Edge که به عنوان تحت انحصار کمپانی مایکروسافت یعنی Fable Legends اختصاص دارد، منتشر شده که بر روی کاور این شماره از سری مجلات “اِج”، میتوان شاهد یکی از شخصیت های جدیدِ آن عنوان که ساعاتی پیش توسط اعضای استودیو Lionhead، سازنده ی سری بازی های موفق Fable معرفی شد، اشاره داشت. این شخصیت مونث، که به نظر می رسد یکی از کرکترهای قابل بازی در عنوان Fable Legends خواهد بود، Evienne نام داشته و همانند سایر شخصیت ها، از قدرت و نیروهای خاصی در طی مراحل مختلف از بازی بهره خواهد برد.

از دیگر نکات شماره ی جدید مجله ی Edge نیز، میتوان به ارائه ی اطلاعات زیادی از عنوان Fable Legends و البته نقد و بررسی های صورت گرفته از عناوینی همچون Dying Light, Life Is Strarnge, Monster Hunter 4 Ultimate, Gat Out Of Hell و… اشاره داشت.

لازم به ذکر است، عنوان Fable Legends در تاریخ نامشخصی در سال 2015 میلادی، علاوه بر کنسول خانگیِ Xbox One، برای رایانه های شخصی نیز به انتشار می رسد که شما همچنین در ادامه میتوانید، کاور شماره ی جدید مجله ی Edge را نیز مشاهده بفرمایید;

Edge Magazine …

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید