Dying Light محتویات رایگان جدیدی را به صورت رایگان دریافت خواهد کرد – اضافه شدن درجه سختی Hard

PC ، PlayStation 4 ، Xbox One X/S ، اخبار بازی ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۸

امروز استدیو Techland اولین توضیحات خود را در رابطه با محتویات رایگانی که قرار است در آینده برای Dying Light منتشر شود ارائه کره است. محتویاتی که با هدف تداوم تجربه بازیکنان با این بازی ایجاد شده و اولین آن هم اضافه شدن درجه سختی Hard می باشد. توضیحات بیشتر در ادامه مطلب موجود است.

هسته اولین آپدیت معرفی شده فعلا یک درجه سختی جدید می باشد که زیاد هم از سوی بازیکنان درخواست شده بود. آقای Tymon Smekta به عنوان یکی از تهیه کنندگان Dying Light گفته اند:

یک سری از بازیکنان در حال حاضر بازی Dying Light را به پایان رسانده اند و درخواست محتویات بیشتری دارند. به همین خاطر ما تصمیم گرفته ایم که با چالشی جدید، تمامی مواردی که توسط بازیکنان فرا گرفته شده را به چالش بکشیم. اولین آن درجه سختی Hard می باشد که سعی می کنیم تا ماه مارس و یا زودتر آن را عرضه کنیم. زمان کار بر روی این آپدیت، بسته به میزان سختی دارد که ما می خواهیم مردم را در آن قرار دهیم.

درجه سختی جدید دارای گزینه های زیر است:

  • تغییراتی گسترده در میزان سختی گیم پلی طی شب
  • دشمنانی مرگبارتر و وحشی تر
  • نیاز بیشتر به مخفی کاری و ساکت بودن
  • منابع و آذوقه های بسیار کم
  • و غیره

آپدیت جدید که در آینده نزدیک عرضه می شود، بهبودهای بسیاری را هم برای گیم پلی به ارمغان خواهد آورد.

در Dying Light شما نقش یک بازمانده را در شهری هولناک ایفا خواهید کرد که مملو از زامبی می باشد. ماموریت همیشه از صبح آغاز خواهد شد و شما باید تا قبل از شب به پناهگاه خود بازگردید. اگر موفق به این کار نشوید، با بدترین کابوستان ملاقات خواهید کرد. زامبی ها در شب به موجوداتی بسیار هراس آور تر تبدیل می شوند و مبارزه با دسته های بزرگ از آنها در تاریکی اصلا و ابدا کار آسانی نخواهد بود. به همین سادگی شما که یک شکارچی قهار در روز روشن بودید، حالا به یک طعمه تبدیل شده اید.

بازی Dying Light برای پلتفرم های PS4 ،Xbox One و PC منتشر شده است.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 5٫50 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید