Rise of the Tomb Raider تماما در برف و یخبندان جریان ندارد

Xbox 360 ، Xbox One X/S ، اخبار بازی ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۷

بازی Rise of the Tomb Raider در مناطق سرد و پر از یخبندان سرزمین سبیری جریان دارد منتهی اینطور که به نظر می رسد، قهرمان بازی یعنی Lara، دائما در محیط های سرد مشغول لرز و انجام ماموریت نخواهد بود و ما شاهد مناطقی متفاوت نیز خواهیم بود. اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب موجود است.

آقای Brian Horton که به عنوان کارگرادن بازی Rise of the Tomb Raider شناخته می شوند، به تازگی طی یک مصاحبه با اعضای سایت GameInformer اعلام کرده اند که عنوان نامبرده، مناطق گرمسیری را هم شامل می شود. ایشان گفته اند:

یک بخشی از دنیای این بازی وجود دارد که انگار به نظر می آید خارج از سیبری می باشد. ما این منطقه را واحه (بخش هایی در بیابانی خشک که حاصل خیز هستند و از آب نیز بهره می برند) نامگذرای کرده ایم.

این بازی به طور کامل در انجماد جریان ندارد. ما فعلا در رابطه با این واحه صحبت نمی کنیم فقط همینقدر که دما و آب هوا در آن نسبت به سیبری کاملا متفاوت است و شما از اول تا آخر در یک محیط ثابت قرار نخواهید گرفت.

صرف نظر از این صحبت ها که محیط های بازی فقط به مناطق پوشیده از برف ختم نمی شوند، اعضای استدیو Crystal Dynamics به تکنولوژی برف در بازی خود بسیار می بالند و به آن اهمیت ویژه ای در نمایش جزئیات داده می شود. به عنوان مثال شما در بازی با توجه به ردپاها، دنبال حیوانات می گردید منتهی به مرور و با آمدن برف، این ردپاها پاک خواهند شد.

Rise of the Tomb Raider گفته می شود که در تعطیلات کریسمس ۲۰۱۵ به صورت انحصاری زمان دار برای Xbox One و Xbox 360 منتشر می شود.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید