محتوای اضافه Resogun Defenders هفته بعد برای PS4 منتشر می شود

PlayStation 4 ، اخبار بازی ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۱:۱۸

Resogun Defenders، دومین محتوای اضافی عنوان Resogun است که برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر شده است. این بسته اضافی، هفته بعد در PlayStation Store قرار خواهد گرفت. در ادامه خبر با ما همراه باشید‌.

یکی از موارد اضافه شده در بسته اضافی Defenders، حالت Protector می باشد. در این حالت بازیکنان وظیفه دارند از آخرین کلنی های انسان ها محافظت کنند. این حالت شامل مکانیک planet flip و همچنین خطرات محیطی مانند شهاب سنگ های آتشفشانی می شود.

در حالت Commando هم بازیکنان در نقش آخرین انسان بازمانده بر روی سیاره، قرار‌ خواهند گرفت و برای دفاع کردن از خود تنها یک mini-gun در اختیار خواهند داشت، که باید از آن برای جنگیدن با Sentients استفاده کنند.

این حالت با عنوان حالت انتقام آرکید، توصیف شده است. بازیکنان باید از خودشان و خانه هایشان در برابر امواج دشمنان، شهاب سنگ های آتشفشانی و سایر خطرات دفاع کنند. این حالت هر دو بخش co-operative و رقابتی آنلاین را پشتیبانی می کند.

علاوه بر آن Resogun Challengers، آخرین به روز رسانی بازیست که امروز در دسترس دارندگان بازی قرار‌ گرفته است. این به روز رسانی امکان افزایش لول بازیکنان را با به دست آوردن امتیاز چالش که از کامل کردن چالش ها به دست می آید، فراهم کرده است.

دو تروفی تازه هم در حالت new Challenge قرار گرفته اند. Defenders آخرین محتوای اضافی بازی خواهد بود‌ و همچنین به روز رسانی Challengers به صورت رایگان در دسترس است.

محتوای اضافه Resogun Defenders، روز 17 دسامبر برای منطقه آمریکای شمالی و روز 18 دسامبر برای اروپا عرضه می شود. این بسته اضافی €4.99/£3.99 قیمت دارد و برای دارندگان season pass بازی، به صورت رایگان است.

اگر تا کنون عنوان Resogun را تهیه نکرده اید و اکنون قصد خریداری آن را دارید، خوب است بدانید که بازی 35 درصد تخفیف خورده است و این تخفیف تا دو هفته دیگر ادامه خواهد داشت.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید