سازندگان The Order: 1886 می گویند مدت بازی بستگی به توانایی بازیکن دارد

۲۲ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۹

تنها چند روز به انتشار عنوان The Order: 1886 باقی مانده است. در طول هفته گذشته ما از طریق ویدیو های فاش شده از بازی، اطلاعات زیادی پیرامون این بازی انحصاری PS4 مشاهده کردیم. یکی از جنبه های مهم بازی در نگاه بازیکنان، مدت زمان لازم برای به پایان رساندن بازی بوده است، Ready at Dawn در این باره توضیح داده است. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

در یک مصاحبه که اخیرا انجام شده بود، Dana Jan از استدیو Ready at Dawn اعلام کرد که درباره مدت بازی، بازیکنان می توانند انتظار میانگین زمان دیگر عناوین سوم شخص شوتر را داشته باشند.

مدت زمان بازی به توانایی های شما و میزان آشنایی قبلیتان با بازی های این ژانر، بستگی دارد. اما برای اینکه موضوع را روشن تر کنیم، باید بگوییم مدت زمان بازی از متوسط زمان دیگر بازی های سوم شخص شوتر کمتر نخواهد بود‌. مشکلی که وجود دارد این است که برخی بد برداشت کرده اند، به این خاطر که با روش های متفاوتی می توان بازی را را به پایان رساند.

افرادی که در سبک سوم شخص شوتر حرفه ای محسوب می شوند، قطعا با مکانیک های این سبک آشنا خواهند بود و می توانند مدت زمان معمول دیگر بازی های این سبک را، به هر میزانی که هست،انتظار داشته باشند.

در حقیقت اتمام شوتر های سوم شخص خطی 8 تا 12 ساعت طول خواهد کشید. اگرچه این موضوع هم به درجه سختی ای که انتخاب کرده اید و مدت زمانی که برای جست و جو در دنیای بازی اختصاص می دهید، بستگی خواهد داشت‌‌. همچنین ممکن است بخواهید برای به دست آوردن تمام تروفی های بازی آنرا چندین بار تمام کنید.

Jan همچنین گفت که The Order: 1886 با وجود اینکه در میان طرفداران به عنوان یکی از واقعی گرایانه ترین عناوین شناخته می شود، از تمام قدرت کنسول PS4 و پتانسیل نهاییش استفاده نمی کند. سازنده فکر می کند که آن کنسول هنوز هم پتانسیل استفاده نشده دارد.

من فکر می کنم که ما از 100 درصد توان PS4 استفاده نکرده ایم، اگرچه این خیلی اهمیت ندارد که چه کار می کنید و بر روی چه پلتفرمی مشغول کار هستید، همواره می توانید مقدار بیشتری از توانایی آن استفاده کنید و عملکرد بهتری به نمایش بگذارید. هر زمان که سعی کنید در بازی بهبود هایی ایجاد کنید، صنعت تغییر می کند و ما کار خود را انجام می دهیم تا بهترین نتیجه را به دست آوریم.

باید دید در آینده چه بازیهایی عرضه می شوند، بازی هایی که در ابتدای عمر یک کنسول اینقدر خوب به نظر می رسند، نشانه بسیار خوبی هستند. تنها کافیست به کنسول PS3 نگاهی بیندازید و Uncharted: Drake’ Fortune را ببینید. این بازی در زمان عرضه جزو بهترین بازی ها از نظر جنبه های بصری بود، ولی به سرعت و طی چند سال بعد در مقایسه با دنباله هایش، قدیمی به نظر می رسید.

به احتمال زیاد اگر پنج یا شش سال بعد به عقب برگردیم و عنوان The Order: 1886 را ببینیم، همین فکر را می کنیم و شاید بازی کمی قدیمی به نظر برسد، که اصلا موضوع بدی نیست‌.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید