تبلیغات ۵۰۰ هزار یورویی نینتندو!

۱۷ آبان ۱۳۸۹ - ۱۸:۲۸

سایت خبری MSN گزارش داد که هلن میرن , بازیگر ۶۵ ساله ی انگلیسی برای شرکت در تبلیغات تلویزیونی دستگاه Wii Fit Plus از شرکت نینتندو ۵۰۰ هزار یورو دریافت کرده است. به نظر می رسد که پول در جیب نینتندو سنگینی می کند!

در مصاحبه هایی که با مسئولان نینتندو انجام شده , آن ها گفتند که برای تبلیغ این محصول فقط به خانم میرن احتیاج داشته اند و او را به هر قیمتی می خواستند. یکی از دوستان خانم میرن در مصاحبه ای گفته : ” نینتندو به یک زن میانسال و جذاب احتیاج داشت تا به وسیله ی آن نشان دهد که کنسول Wii فقط برای خردسالان و کودکان نیست.”

در این تیزر تبلیغاتی خانم میرن می گوید که : ” شما از این که با Wii Fit Plus ورزش کنید و هر روز یک تمرین ورزشی جدید داشته باشید هیچ گاه خسته نمی شوید!”

البته قیمت ۵۰۰ هزار یورویی خانم میرن چندان هم عجیب نیست؛ هر چه نباشد او یک جایزه ی اسکار , ۴ جایزه ی انجمن SAG , سه جایزه ی گلدن گلاب , ۴ جایزه ی جشنواره امی و ۲ جایزه ی بهترین بازیگر جشنواره فیلم کن را در کارنامه دارد! اما چیزی که اینجا مهم و مربوط به صنعت بازی است , این است که : یعنی واقعا گزینه های ارزان تری برای تبایغ این محصول وجود نداشت؟! به نظرتان نینتندو برای تامین این مبلغ باید چند عدد Wii Fit Plus بفروشد؟!

به نظر بنده نینتندو فقط به خاطر محبوبیت خانم میرن پیش مردم آمریکا و بریتانیا از او استفاده کرده تا به وسیله ی آن , بتواند سهم بیشتری از بازار این دو منطقه را به دست آورد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید