نمرات وبسایت Eurogamer دیگر در متاکریتیک ثبت نخواهد شد

اخبار بازی ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۲

وبسایت تخصصی Eurogamer دیگر به مانند قبل نمرات خود را منتشر نمی کند، به این خاطر که چنین نمراتی دیگر تاثیر خود را از دست داده اند. با گیمفا در ادامه خبر همراه باشید.

بازی ها در این سایت دیگر از ده نمره گذاری نمی شوند. اما از این بعد به جای نمره، عبارات new Recommended و Essential را در کنار برخی نقد ها مشاهده می کنیم.

سایت اکنون بازی ها را از retail code نهایی نقد و بررسی می کند و بازی های آنلاین را تنها پس از انتشار نقد خواهد کرد، گرچه همچنان اولین نگاه برای عناوین آنلاین نوشته می شود.

یکی از نویسنده های سایت می گوید:

بعضی از بازی ها حتی در زمان عرضه نیز به وسیله day one update بهبود و تکامل پیدا می کنند. بعضی عناوین مدت زیادی قبل از عرضه رسمیشان در قالب early access منتشر می شوند. برخی هم همواره در حال کامل شدن هستند.

او می گوید بازی های آنلاین تغییراتی را در بازی ها و شیوه برخورد مخاطبانشان ایجاد کرده اند.

همه اینها باعث شده اند کار نقد و بررسی بازی ها غیر قابل پیشبینی و دشوار شود. این کار باعث می شود شرایط متنوع و متفاوتی به وجود آید و توانایی ما را به چالش بکشد.

در یورو گیمر، ما از چالش هایی مانند این لذت می بریم و سخت کار کردیم تا این اوضاع را تغییر دهیم. ما اخیرا متوجه شدیم که review policy مان همچنان مانند سابق است و با شرایط کنونی هماهنگی ندارد، ما نیاز داشتیم آن را تغییر دهیم.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید