اولین امتیازات Evolve

PC ، PlayStation 4 ، Xbox One X/S ، اخبار بازی ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۲:۳۰

پس از دریافت جایزه های بسیار در نمایشگاه های مختلف و تبلیغات فراوان، حال وقت آن فرار رسیده است تا اینکه عملکرد یکی از پرمتقاضی ترین بازی های سال 2015 یعنی Evolve را مرور کنیم. آیا این عنوان در جلب نظر منتقدین و بازیکنان موفق شده است؟ با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا پاسخ این سوال را دریابید.

Evolve به خاطر اینکه بخش آنلاین آن اهمیت ویژه دارد، امتیازات زیادی هنوز منتشر نشده و یک سری از منتقدان نیاز به زمان بیشتری برای بررسی بازی دارند.

Evolve یک بازی در سبک تیراندازی اول شخص می باشد که توسط استدیو Turtle Rock Studios ساخته شده و انتشار آن را هم شرکت ۲K Games بر عهده گرفته است. وقایع Evolve در سیاره خیالی Shear دنبال می شود و در هر دور از گیم پلی بازی، چهار بازیکن در قالب شکارچیان، به مصاف یک هیولاها خواهند رفت که توسط بازیکن پنجم کنترل می شود. هر شکارچی و هیولا قابلیت های کاملا مخصوص به خود را دارد و بازیکنان میبایست از آنها حداکثر استفاده را ببرند تا اینکه پیروز میدان باشند.

Evolve در کمتر از 1 ساعت دیگر برای PS4، Xbox One و PC منتشر می شود. در ادامه شما شاهد امتیازات بازی نامبرده از سایت ها و منتقدین مختلف هستید:

The Escapist – 90/100

وقتی که بازی Evolve به درستی اجرا می شود، یکی از بهترین عناوین co-op است که من در عمر خود تجربه کرده ام. این بازی ظاهر عالی دارد، تنوع کلاس ها زیاد هستند، بازی در نقش آنها سرگرم کننده است و حتی شاید هم شما مثل من علاقه مند شوید. این یک اثر درخشان در کارنامه Turtle Rock و یکی از برترین عناوین 2015 می باشد.

Vandal Online – 83/100

Turtle Rock ایده بسیار خوبی را برای بخش چندنفره ارائه می کند که عمیق، اصیل و راحت است. بازی با دوستان مسلما سرگرم کننده خواهد بود اما فکر می کنیم که میزان محتویات کم می باشد.

3DJuegos – 80/100

Evolve یک بازی چندنفره خارق العاده و نوآورانه می باشد که گیم پلی co-op و بخش های رقابتی چند نفره را به یکدیگر پیوند داده است. Turtle Rock قابل قیاس با دیگر عناوین آنلاین نسل جدید نیست.

Meristation – 80/100

GameSpot – 80/100

زمان زیادی نیاز نیست تا اینکه یک تازه کار به راحتی با Evolve کنار بیاید و این مسئله بدین معنا می باشد که شما برتری  Evolve را تجربه خواهید کرد. برتری در این بازی عبارتست از: حس شکار، هیجان مبارزه و فتح Shear.

 

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید