آثار تولیدی دانشجویان دانشکده گیم در غرفه بنیاد به نمایش درمی‌آید

دکتر رضوانی رییس مرکز علمی کاربردی بنیاد با بیان اینکه دانشکده گیم در دومین جشنواره آثار و تولیدات مراکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر سراسر کشور حضور دارد. گفت: آثار تولید شده توسط دانشجویان این مرکز در غرفه بنیاد به نمایش درمی‌آید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی های رایانه ای، دکتر محمد حسین رضوانی، رییس مرکز علمی کاربردی بنیاد افزود: موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر با همکاری مراکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر در راستای تحقق نامگذاری سال «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» توسط مقام معظم رهبری برای توسعه بومی‌سازی نهضت نرم‌افزاری در حوزه فرهنگ و هنر و اهتمام فعالان و مدیران مراکز و دانشجویان عرصه فرهنگ و هنر در راستای تربیت صحیح و ترسیم فرهنگ و هنر اسلامی ایرانی اقدام به برگزاری دومین دوره این جشنواره کرده است.
رییس مرکز علمی کاربردی بنیاد ملی بازی های رایانه ای ، با بیان این خبر گفت: کمک به خودباوری و بروز استعدادها و قابلیت‌های علمی، فرهنگی و هنری دانشجویان، تبادل فرهنگ و هنر میان استان‌ها در سطح ملی، بسترسازی رقابتی به منظور معرفی فرهنگ و هنر غنی اسلامی ایرانی در سطح منطقه‌ای و بین المللی، زمینه‌سازی برای کشف استعدادها و خلاقیت‌های نوین فرهنگی و هنری دانشجویان سراسر کشور را می توان از دیگر اهداف این جشنواره نام برد.
وی ادامه داد: علاوه بر بازی های رایانه ای، موضوعات دیگری نیز در جشنواره وجود دارد که از مهم ترین آن ها می توان به قرآن و عترت، روابط عمومی و امور فرهنگی، هنرهای تجسمی و صنایع دستی، هنرهای تصویری و سینما، زبان و ادبیات، هنرهای نمایشی و گردشگری اشاره کرد.
رضوانی با بیان اینکه مرکز علمی کاربردی بنیاد ملی بازی های رایانه ای علاوه بر برپایی غرفه، اقدام به نمایش آثار تولید شده توسط دانشجویان این مرکز می کند.گفت: این آثار در مدت فعالیت دو ساله مرکز توسط دانشجویان به عنوان پروژه های درسی و یا در قالب دروس کارورزی و پروژه تهیه شده است و خود دانشجویان اقدام به ارائه آن ها و معرفی به عموم خواهند کرد.
وی ادامه داد: همچنین یک سخنرانی و یک کارگاه آموزشی با موضوع «مبانی و مفاهیم بازی سازی رایانه ای» توسط بازیسازان امیر بادامچی و حمید علیزاده در روز جمعه مورخ 24 بهمن از ساعت 14:30 تا 16 در محل نمایشگاه برگزار خواهد شد.
دومین جشنواره آثار و تولیدات مراکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر سراسر کشور از 20 تا 26 بهمن در طبقه سوم تالار وحدت برگزار می شود.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید