FIFA Manager 11 پاییز امسال عرضه می شود

۱۷ آبان ۱۳۸۹ - ۱۵:۳۲

EA Sports تایید کرد که بازی مربیگری فوتبال این شرکت یعنی FIFA Manager 11 , پاییز امسال عرضه خواهد شد و قابلیت های جدید با خود به همراه خواهد داشت که تا به حال در عناوین مشابه ی این بازی دیده نشده است.

مسئولان EA Sports گفتند که در FIFA Manager 11 چیز های زیادی از جمله تاکتیک ها دست خوش تغییر شده. به گفته ی آن ها : ” قبول داریم که تاکتیک ها اشکالات زیادی داشت و واقعا آن آزادی عمل یک مربی واقعی را به بازی کننده نمی داد. اما در این شماره تاکتیک ها اصلاح شده و حس واقع گرایانه ای به بازی کننده می دهد. همچنین نحوه ی نقل و انتقالات بازیکن ها تغییر کرده و بسیار به واقعیت نزدیک شده است. از تغییرات بزرگ دیگری که ما انجام داده ایم , گسترش بخش آنلاین و چند نفره ی بازی است که به زودی تریلری از آن منتشر خواهد شد. “

سازندگان بازی حالت آنلاینی به نام Action Card System به بازی اضافه کرده اند که به نوعی ادامه ای بر قسمت های آنلاین شماره های قبلی این سری خواهد بود. همچنین سیستم کسب تجربه و XP مربی و قدرت بازیکنان هم تغییر کرده و به شکلی معقول تر از قبل در آمده است.

در پایان سازندگان بازی ازر وجود بخشی به نام ” جام جهانی ” در بازی خبر دادند که بخشی جداگانه محسوب می شود و بازی کننده می تواند مربی گری یک تیم در جام جهانی را بر عهده بگیرد و با انجام بازی های مقدماتی و تدارکاتی , خود و تیم خود را عازم جام جهانی کند و XP زیادی به دست آورد.

طبق گفته ی سازندگان , FIFA Manager 11 پاییز امسال به صورت انحصاری بر روی PC عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید