مراسم رونمایی گرشاسپ فردا برگزار می شود.

۱۷ آبان ۱۳۸۹ - ۱۴:۵۱

مراسم رونمایی از بازی ایرانی گرشاسپ (که نزدیک به دو هفته از انتشارش می گذرد.) با همکاری و یاری بنیاد ملی بازی های رایانه ای ایران و با حضور جمعی از بازی سازان و مسئولان فرهنگی و بنیاد فردا ساعت 18 در حوزه ی هنری تالار اندیشه برگزار خواهد شد.

به نوشته ی اخبار دنیای بازی : “ مراسم رونمایی از گرشاسپ، اولین بازی رایانه‌ای فاخر ایرانی، به همت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون امور سینمایی و جمعی از مدیران فرهنگی و دست‌اندرکاران صنعت بازی‌های رایانه‌ای کشور، برگزار خواهد شد.
به گزارش معاونت ارتباطات و بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌‌های رایانه‌ای، در این مراسم که فردا، هجدهم آبان ماه راس ساعت 18 در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار خواهد شد، بازی رایانه‌ای گرشاسپ معرفی و از تولید‌کنندگان این بازی رایانه‌ای فاخر تجلیل به عمل خواهد آمد.

بازی رایانه‌‌ای گرشاسپ بازآفرینی اسطوره‌ای از پهلوانان ایران باستان و برداشتی از منظومه حماسی گرشاسپ‌نامه نوشته حکیم اسدی‌طوسی است.
تولید بازی رایانه‌ای گرشاسپ نزدیک به سه سال به طول انجامیده. این بازی با سرمایه‌گذاری مشترک بنیاد ملی بازی‌‌های رایانه‌‌ای و استودیو بازی‌سازی فن‌افزارشریف، تولید شده است.
گرشاسپ گرافیک جذاب و زیبایی دارد و تاکنون در سه نمایشگاه بین‌المللی از جمله گیمز‌کام آلمان مورد استقبال دست اندرکاران تولید بازی‌‌های رایانه‌ای دنیا قرار گرفته است.

گرچه علت و فایده ی برگزاری چنین مراسمی هنوز برای ما و خیلی های دیگر مجهول است! , اما دور هم بودن بازیساز ها , آن هم با خرج بنیاد بازی خالی از لطف نیست!

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید