مشکل در بازی کردن Battlefield Hardline در PS4

۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۷

همانطور که می دانید نسخه بتای بازی Battlefield Hardline مدتی است که منتشر شده است وهمگان را مجذوب خود کرده است حال کاربران در ورود به سرور های بازی با مشکلاتی رو به رو شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.نسخه بتای بازی Battlefield Hardline در کنسول PS4 بسیار محبوب شده است و پرطرفدار و تعداد زیادی از کاربران به بازی کردن این بازی میپردازند حال تعدادی از کاربران به دلیل تکمیل ظرفیت سرور های بازی با مشکلات وصل شدن و بازی کردن این عنوان مواجه شده اند که از طرفی برای کمپانی سازنده خوب و از طرفی بد است.خوب از آن جهت که افزایش تعداد کاربران نشانه از از موفقیت این عنوان خواهد بود و بد از آن جهت که مشکلاتی که کاربران با آن رو به رو می شوند موجب دلسردی آنها از بازی کردن می شود.

کاربران زیادی در این کنسول با مشکل وصل شدن به سرور های بازی روبه رو شده اند.کمپانی EA اعلام کرده است که می داند این مشکل از کجا آب می خورد و به برطرف کردن مشکل پرداخته است این خبر خوبی برای کاربران می باشد.

همچنین EA اعلام کرده است که اگر کاربران قصد بازی کردن این بازی را به صورت آنلاین دارند و با ارور “Matchmaking Failed — Could not find a server to join,” مواجه می شوند نگران نباشند مشکل از سرور های ماست و مشکل برطرف خواهد شد.مشکلات به وجود آمده به دلیل افزایش بسیار زیاد تعداد کاربران و علاقه آنها به بازی کردن نسخه بتا است و ما در پی برطرف کردن مشکل هستیم.

همچنین این شرکت اذعان داشت که ما در حال افزایش تعداد اتاق های بازی هتسیم پس اگر همچنان با این مشکل رو به رو هستید مدتی صبر کنید و دوباره اقدام به انجام بازی به صورت آنلاین کنید.

تعداد بازیکنان نسخه بتای بازی Battlefield Hardline در ۲۴  ساعت اول عرضه به ۱۳۲۲۸۷ رسیده است که رقم شگفت انگیزی است و این تنها مربوط به کنسول PS4 است.

در صورت درج اطلاعات بیشتر شما را در جریان خواهیم گذاشت.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید