Battlefield Hardline همچنان مانند یک بتلفیلد واقعی به نظر می رسد

Matt Martin می گوید بحث درباره اینکه Battlefield Hardline مانند یک عنوان اصلی سری Battlefield است پایان یافته است، زیرا نسخه بتا کاملا این موضوع را اثبات می کند. در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

این دید از یک عنوان بتلفیلد خیلی نزدیک به بتلفیلدی است که Visceral برای اولین بار سعی در ساخت آن داشت.

battlefield_hardline_beta_modes_maps-2-1152x648

بعضی اوقات کافیست تا در جهان بازی غرق شوید، یک اسلحه در دست بگیرید و به سمت نقطه ای که آدم بدها در آن مستقر هستند حرکت کنید و کارشان را تمام کنید.

بازی هایی مانند بتلفیلد می توانند بسیار شلوغ و پر هیاهو باشند. به هر طرف که نگاه کنید تیر اندازی و انفجار و سر و صدا وجود دارد، یک نفر هم دارد با هلیکوپترش روی من فرود می آید.

شما شروع به تجربه نسخه بتای عنوان Battlefield Hardline می کنید، با این تفکر که چند ساعت از انجام آن لذت ببرید و همچنین با اصول و قوانین بازی آشنایی نسبی پیدا کنید. در این بین آنهایی که زودتر شروع به انجام بازی کرده اند در ابتدا شما را محو می کنند. تعدادی از حرفه ای های سری بتلفیلد آمده اند تا جدیدترین ساخته Visceral Games را تجربه کنند. این دسته کاملا مشکوک هستند و وجود یک نوب یا تازه کار را از فاصله یک کیلومتری تشخیص می دهند.

battlefield_hardline_Desert_Hotwire-1152x610

آخرین نسخه بازی از ریشه هایش فاصله زیادی نگرفته است. حداقل در بخش آنلاین این مورد کاملا به چشم می آید. انجمن بتلفیلد به شکل گیری درست بازی کمک شایانی کرده اند. نقشه Conquest نسخه بتا چنین حسی را به بازیکن منتقل می کند. آن حتی بهتر از قبل به نظر می رسد، این مورد شاید به خاطر وسایل نقلیه است یا به این خاطر که روند اکشن بازی نسبت به قبل سرعت بیشتری پیدا کرده است. اما Heist جایی ست که الگو گیری بازی از عناوین Pay Day و GTA را مشاهده می کنید. یا باید از مقدار زیادی پول مراقبت کنید یا اینکه آن را بدزدید و آن را به سمت مکان مشخص شده ببرید، این شبیه سازی خوبی از یک سرقت است اما وقتی قرار است روند بازی سریع و بی وقفه باشد، باید آن را در حد کم نگه داشت.

من چندان در بازی حرفه ای نیستم اما حداقل عضو تیم هستم. زمانی که برای باز شدن صندوق پول ثانیه شماری می کنید‌ و یکی از هم تیمی ها را تا رسیدن به هلیکوپتر پشتیبانی می کنید و در همان حال اسکناس ها از کیفش بیرون می ریزند، خیلی هیجان انگیز است. اگر ماموریت ها را انجام دهید و تیمتان را همراهی کنید، اوقات خوبی در حالت Heist خواهید داشت. علاوه بر آن بازیکنان زیادی مشغول به انجام بازی هستند، نه به این خاطر که بازی رایگان است بلکه آنها از بازی لذت می برند. با بیشتر انجام دادن بازی، ترفند ها را یاد خواهید گرفت.

نباید زیاد درباره Battlefield Hardline نگران بود‌ چون مردم در زمان معرفی نسخه اول Bad Company هم چنین حسی داشتند. اما حالا می بینیم Bad Company 2 یکی از بهترین قسمت های سری است.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید